Polecane posty

AgroMaciej    0

Mam obecnie Zetor 7211 i 3ha ornego i czasem nie daje rady oraz chcę dokupić jeszcze 3ha i moje pytanie brzmi czy opłaca mi się kupić MF 3060 do takiej pracy ponieważ ogólnie mam 15ha i jeszcze mam zamiar część zaorać żeby po dokupieniu dodatkowego pola mieć 8ha oarnego, czy opłaca mi się bo boje się o zetorka, jakbym kupił MF-a to bym go sprzedał?

Edytowano przez AgroMaciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Ogolnie MF 3060 to dobre-komfortowe-ciagniki.

Najlepiej przy zakupie,dolozyc pare groszy i kupic jakis mniej wyrobiony egzemplarz,niz potem wydawac multum kasy na mechanikow.

I przy zakupie sprawdzaj czy ktos nie porobil elektryki na krotko tzn (obszedl nie dzialajacy modul).


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

podstawa... mieć pojęcie w co się pakujesz, znać te modele na wylot przed zakupem a nie po zakupie pytać na forum do czego służy któreś pokrętło EHR bo... nie działa i wtedy płacz. Nie ogarniasz sam to bierzesz znajomego, który na takich robił a nie łepka co pare zdjęć w internecie widział i coś tu przeczytał a nie zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroMaciej    0

Znam się nmodelu jeden sąsiad ma 3060 a drugi 3070 i pomagałem naprawiać a zresztą nie raz nim jeździłem.
Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi po następnych żniwah kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Malukry122
      Witam!!
       
      Mam MF 3060 wszystko działa pięknie, za wyjątkiem zółw, zając. Skrzynia 16x16. Jak odpale to zółw, zając działa bez problemu. Po długiej pracy tak jak np. 2 ha, gdy biorę wajhe od biegów w lewo to nic się nie dzieje nawet lampka nieprzeskoczy. Jedyny sposów to złączyć na chwilę drucikem te dwa kabeli przy czujnikuod skrzyni. Próbowałem obejść czujnik od zmiany i na włącznik od trąbienia (c330), to samo. Po złączeniu samych kabelków bez włącznika zmienia się tylko lampka. Co to może być? Proszę o odp!
    • Przez kuszt22
      Mam pytanie zamierzam kupić mf 3060 i są tam
      2 rodzaje skrzyni biegów 32x32 i 16x16.Chciałbym się dowiedzieć
      czym się one różnią i jakie są koszty ewentualnych napraw.
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
      Pozdrawiam.
    • Przez ursus485
      Witam ostatnio pracowałem trochę w lesie MF-em 3060 i podeszła mi gałąź pod spód zahaczając o czujnik ciśnienia oleju. Tu moja prośba o zweryfikowanie czy to jest na pewno czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów oraz podesłanie linków gdzie można go kupić. Po tym zdarzeniu nie da się zmienić żółw - zając i rozłączyć przedniego napędu . Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . pod spodem zdjęcia owego czujnika . Pozdrawiam   







×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj