Polecane posty

AgroMaciej    0

Mam obecnie Zetor 7211 i 3ha ornego i czasem nie daje rady oraz chcę dokupić jeszcze 3ha i moje pytanie brzmi czy opłaca mi się kupić MF 3060 do takiej pracy ponieważ ogólnie mam 15ha i jeszcze mam zamiar część zaorać żeby po dokupieniu dodatkowego pola mieć 8ha oarnego, czy opłaca mi się bo boje się o zetorka, jakbym kupił MF-a to bym go sprzedał?

Edytowano przez AgroMaciej

ROL--PARTS    3

Ogolnie MF 3060 to dobre-komfortowe-ciagniki.

Najlepiej przy zakupie,dolozyc pare groszy i kupic jakis mniej wyrobiony egzemplarz,niz potem wydawac multum kasy na mechanikow.

I przy zakupie sprawdzaj czy ktos nie porobil elektryki na krotko tzn (obszedl nie dzialajacy modul).

Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    715

podstawa... mieć pojęcie w co się pakujesz, znać te modele na wylot przed zakupem a nie po zakupie pytać na forum do czego służy któreś pokrętło EHR bo... nie działa i wtedy płacz. Nie ogarniasz sam to bierzesz znajomego, który na takich robił a nie łepka co pare zdjęć w internecie widział i coś tu przeczytał a nie zrozumiał

AgroMaciej    0

Znam się nmodelu jeden sąsiad ma 3060 a drugi 3070 i pomagałem naprawiać a zresztą nie raz nim jeździłem.
Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi po następnych żniwah kupuję :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Malukry122
      Witam!!

Mam MF 3060 wszystko działa pięknie, za wyjątkiem zółw, zając. Skrzynia 16x16. Jak odpale to zółw, zając działa bez problemu. Po długiej pracy tak jak np. 2 ha, gdy biorę wajhe od biegów w lewo to nic się nie dzieje nawet lampka nieprzeskoczy. Jedyny sposów to złączyć na chwilę drucikem te dwa kabeli przy czujnikuod skrzyni. Próbowałem obejść czujnik od zmiany i na włącznik od trąbienia (c330), to samo. Po złączeniu samych kabelków bez włącznika zmienia się tylko lampka. Co to może być? Proszę o odp!
    • Przez kuszt22
      Mam pytanie zamierzam kupić mf 3060 i są tam
      2 rodzaje skrzyni biegów 32x32 i 16x16.Chciałbym się dowiedzieć
      czym się one różnią i jakie są koszty ewentualnych napraw.
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
      Pozdrawiam.
    • Przez ursus485
      Witam ostatnio pracowałem trochę w lesie MF-em 3060 i podeszła mi gałąź pod spód zahaczając o czujnik ciśnienia oleju. Tu moja prośba o zweryfikowanie czy to jest na pewno czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów oraz podesłanie linków gdzie można go kupić. Po tym zdarzeniu nie da się zmienić żółw - zając i rozłączyć przedniego napędu . Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . pod spodem zdjęcia owego czujnika . Pozdrawiam   

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.