Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalmr99    14

Polecam ładowacz ursus 6a bardzo dobra i wytrzymała konstrukcja za rozsądną cenę lub hydramet Extreme.

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr6991z    3

Znajomy ma ładowacz firmy spaw- met solid 1000 na proximie, złego słowa na temat tego ładowacza nie powiedział. Przed wszystkim cena rozsądna, zrobiony jest na podobiznę producentów zagranicznych, a kosztuje połowę. Ja natomiast mam oryginalny ładowacz zetora znaczy się firmy ALO zl46. Mam go dopiero pół roku, ale jestem w 100% zadowolony. Co prawda cena trochę inna niż za polskie. Jeśli będziesz brał ładowacz to polecam wziąć z akumulatorem hydraulicznym, całkiem inna praca.

Edytowano przez Piotr6991z

Witam mam pytanie czy do tego zetora  jak chcę założyć tur to muszę obciążnik zdjąć ?  :blink:

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

krystek1992    4

To zależy od Ciebie ale targać na przodzie ciągle grubo ponad 2 tony to lekka przesada. Długo ośka tego nie wytrzyma.

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

ZYLA    69

Bierz Trac-Lift'a Bardzo dobre ładowacze i w tych pieniądzach napewno się zmieścisz, pewnie nawet z podstawowym osprzętem bo nie znam aktualnych cen.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez bartek99718
      Witam wszystkich . W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy do gospodarstwa MF 3080 E bez tura. Mamy zamiar dokupić , więc tak jak w temacie szukam informacji jakie ładowacze pasują na ten ciągnik. Myślimy tu o czymś używanym. Z góry dzięki za pomoc .
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?