Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
archi106    11

Byk ok 2 lat zlamal kregosłup i musialem go zabic na mieso. Macie jakis pomysl co teraz z paszportem?

Odezwij sie w prywatnej]

Edytowano przez archi106

nikolas29    168

Panowie handlował ktos z Marcinem Wzorkiem z Dabrowy dolnej koło Bodzentyna????? jacy to kupcy? jedza u nas i rozdaja wizytowki w ok.piotrkowa tryb.

Edytowano przez nikolas29

Wiadomość z agroFakt.pl

keis71    1

Odbiorca Sobieradek ,sprzedane 3 byki HO,waga średnia 750 kg/sztuka - brutto,cena 7,56 zł brutto.

malorolny121    25

Byk ok 2 lat zlamal kregosłup i musialem go zabic na mieso. Macie jakis pomysl co teraz z paszportem?

Pisz na Priv to ci podpowiem jak sprawe szybko rozwiązać i tanim kosztem.

matingus    107

było już pisane,posty wyżej......o tej firmie.

Edytowano przez matingus

nexeqadore    3

Jakie macie opinie na temat ZM BM Kobylin?

Jakie macie opinie na temat ZM BM Kobylin?

daj sobie z nimi spokoj beznadziejna firma naciagacze

miosio    4

a czemu twierdzicie ze naciagacze .mam z nimi stycznosć bo do nich sprzedaje waga sie zgadza . kasa na cxas  na koncie . termin odbioru krótki 

marijusz    29

No fajnie, fajnie. Ale gdzie ten fenomen? 480kg to dobry byk ma na pierwsze urodziny, a twój ma juz 16 miesięcy. A te przyrosty dobowe u ciebie tez nie powalają. W zeszłym roku kupiłem wychudzonego simxhf, wiek 1,5 roku waga 400kg ( kupiony na oko ) Sprzedany dokładnie po 6 miesiącach miał 956kg. To są przyrosty! Ale on tam trzy kosze ziemniaków wpieprzał dziennie i nawet sie nie oblizną

A byki u nas troszke w dół. Włochy niby obniżyły cene :|

no to ładnie!! (chlopa oszukałeś) Tak na oko to możesz kaszy wsypac do mleka i ugotowac a byk ktorego kupiłeś moze miał 500a moze 600 i juz tez nie wychodzi tak cudownie  moj byczek jest wazony i wszystko mam zapisane dla mnie 320 kg w niewiele ponad 6 miesiecy to fenomen 

szaman1    38

Teraz będziesz miał spore problemy za zabicie tego byka. Gdy u nas byczek był już ledwo żywy, też chcieliśmy zabić na mięso, ale lekarz nam tego odradził. Nic nie można robić, musi się niestety męczyć, dokładnie takie słowa usłyszeliśmy, bo później same problemy z dokumentami  :mellow:  Musisz teraz w jakiejś ubojni załatwiać papiery, bo inaczej to chyba nic nie poradzisz

nie pier**l zgłaszasz padnięcie kierowcy dajesz paszport i załącznik, i każdy zadowolony

pawelol111    713

kto tak płaci i za jakie duże bydło??

Rybak 9 zł spokojnie daje. Onyśk na WBC płaci 13,5zł + vat - koleś sprzedał to mu wyszło na wage żywą 9,6zł. Znam przypadek BBB po 10 zł/kg za wage żywą. 

Muszą to być piękne sztuki, czysto mięsne. 

no właśnie kto tyle płaci i w której bajce? chyba że cena na WBC :D

W bajce pod tytułem "Rasowe bydło mięsne".

artur125    294

u mnie to kolesie na żywą, sprzedają po 11zł :D Ja znam przypadki byka 20m-cy 1111kg, a za rozpłodnika robił 2lata :D Papier wszystko przyjmie

U mnie hf rośnie 20m-cy i osiąga wagę 650-780kg mieszańce z mięsnymi osiągają podobną wagę. Czysto mięsnych nie posiadam ;)

Rekord za sima to 9zł,(chyba 450kg) ale to na rozpłodnika poszedł

marulekk    63

@pawelol111  jak Ci wychodzi współpraca z Onyśk? jestes zadowolony, rzetelnie te wbc oceniają

pawelol111    713

Do tej pory złego słowa na nich nie powiem. Dobrze jest mieć swoją wagę bo oni na zakładzie nie ważą. Liczy się tylko waga półtuszy. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.