Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

malorolny121    25

3 sztuki mieszance Lm

waga ogólna 2500kg

9,5zl/kg

odbiorca Bożena Kebej

pieniądze na czwarty dzien

Dobra cena. Szukają ostro bydła bo mają kontrakt na Czarnogórę i ceny dobre dają bo potrzeba im pilnie dużej ilości byków. Kto ma to sie nie zastanawiać.

karol6130    5

jak się nazywała jeszcze Dobrowolska to płatność była i po miesiącu i to trzeba było jeździć i się ostro kasy domagać tak było jeszcze jak Leszek żył, u nas ceny do 8 złotych

Wiadomość z agroFakt.pl

TommyLee    17

U Kowalczyka płatność 14 dni roboczych, z waga nie ma problemu jak masz jakaś blisko to podjada i zważa a najlepiej na ogolnej. Jak brali u mnie to pojechalismy zwazyc auto a póżniej ważylismy każda szt. osobno na wadze samochodowej. Ponieważ bylem zadowolony z wagi bykow juz nie sprawdzalem calosci.

Edytowano przez TommyLee

kazik6    2

ab 23 jak dzwoniłem do ich naganiacza to mowił ze moga kase na reke wypłacic tylko dokument wpłaty trzeba odesłac,zawsze jak namieszaja to pózniej tak robia zeby zdobyc zauanie ,ale cennik maja słaby 

soltys48    344

byk mieszaniec z CH 870kg propozycja 8,- netto

dwa MM z czym to nie wiem czorne ale nie lm licha doopa w wadze 750,780 po 7,4,-netto

renifer ale nieźle zbudowany 820kg 7,-netto

Ceny to tylko propozycje bo bydlaki muszą trochę postać jeszce....

a zainteresowany był SŁABY

malorolny121    25

sprzedane 10 byków do Kebej  Kobiałki St. cena za stado po 8zł.br  Byki różne od czystych HF po MM. Myśle że dobra cena.

Edytowano przez malorolny121

jack87    35

Dziś sprzedana SM jałówka konkretna sztuka prawie jak byk hehe waga 673 kg i poszła po 7,5 zł waga i cena na rękę czyli netto była ważona na mojej wadze.:)

slawek90    1

oferta na byki   5szt  ho waga 600kg  6,40 netto dobra cena czy za mało? mówią ze cena poleci w duł 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670