Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dmowski1939    0

Wszędzie  potaniało niestety .

Jesli  chcesz  się  pochwalić  że  wziąłeś ponad  8  zł  -  to  sprzedaj  do kogoś  ze  swoja  wagą - opierdzieli  z 80 kg  na  sztuce  to  da  i  po 8, 50 .... ;)

Ja nic nie bede udowadniał, ten byk nie ważył więcej. Towar był z luzu, więc jakość na odpowiednim poziomie Poszedł do pini beef bo na końskowolę wypełniałem łąńcuch paszowy. Jałówki nie wiem gdzie, ale nie tam. Nie sprzedaje do pośrednika który pakuje 5 sztuk i jedzie na zakład. Cena za Lm jest stabilna.

Mówisz że sprzedałeś do pini beef pojechały i jak z pieniędzmi bo znajomy pośrednik ponad 3 miesiące czekał na pieniądze od nich a handlował ponad rok z nimi 

A w tej chwili  sprzedaje do CHOBOT-u  I problemu nie ma  

Edytowano przez TelefonyRadom

Wiadomość z agroFakt.pl

adam87p    1

sprzedane 2x  hfy  890   i 635 kg po 7,4 i 7   cena i waga brutto 

Edytowano przez adam87p

bluecows1    10

dobrze dostałeś jak za hfy

u nas bydło staniało przez tydzień o 50 gr, podobno chwilowo

robi57362    73

Sprzedany byk mm waga 803 cena 7.75 wazony na wadze handlarza ale na 90% pewna

jesli pomoglem kliknij fajne

soltys48    474

ro***erdala mnie stwierdzenie "pewna"na ileś tam procent-a reszta?loteria??

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

dmowski1939    0

Mówisz że sprzedałeś do pini beef pojechały i jak z pieniędzmi bo znajomy pośrednik ponad 3 miesiące czekał na pieniądze od nich a handlował ponad rok z nimi 

A w tej chwili  sprzedaje do CHOBOT-u  I problemu nie ma  

Sprzedałem pośrednikowi, fakturę wystawił pośrednik, tylko łąńcuch żywieniowy był na druku pini akurat na byka. Jałówki nie wiem gdzie poszły, ale rzeczywiście jest jakiś poślizg, bo zawsze kasa następnego dnia była, a teraz minęły już 3 dni i kasy brak.

robi57362    73

ro***erdala mnie stwierdzenie "pewna"na ileś tam procent-a reszta?loteria??

Niestety tak niby mierzylem go ta marka wedlug jedanej miał 640 według drugiej 748 a na wadze zdziwienie bo 800 przekroczył ja mu dawałem max 700

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Kiniser1    0

We wtorek poszedł byk charolaise (mieszaniec) po 7.6 netto. Lokalny odbiorca waga byka to niby 880kg.

soltys48    474

zapewne był ważony tylko na wadze kupującego

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Kiniser1    0

Tak tylko na wadze sprzedającego. Cena dobra ale na wadze sobie wyrównał.

Kupującego*

propozycja od pini za jałówki R 12,30 O 11,50 netto i wacham sie czy teraz je sprzedawać czy poczekać dodam że są ładne 

Zenonim    47

Był u mnie wczoraj handlarz i mówił , że z sierpniu już cena wzrośnie.

Zenonim    47

Chrząszcz Mariusz i chyba sprzedam mu trudno na kasę się czeka ale idzie z mojej wagi i po 8zł. a reszta się nie wychyla , a wasikowi sprzedałem ostatni raz

Zenonim    47

odbierają też inni ale cena gorsza, jak to mi powiedział wolą czystego hf-a za 7 zł jak moje nie wiadomo co ani to mięsny ani to mleczak. a jaki ma być krowa hf a byk mięsny ale im już nie dogodzi. nie szukam już handlarzy dzwoniłem do tych co koledzy pisali to widzę , że mocne grymasy i cena gorsza.

rozal22    16

odbierają też inni ale cena gorsza, jak to mi powiedział wolą czystego hf-a za 7 zł jak moje nie wiadomo co ani to mięsny ani to mleczak. a jaki ma być krowa hf a byk mięsny ale im już nie dogodzi. nie szukam już handlarzy dzwoniłem do tych co koledzy pisali to widzę , że mocne grymasy i cena gorsza.

a może za uwarzyli że masz swoją wagę i stąd cena niższa.. :)

a u mnie mówią co innego że mój hf to do hf nie podobny co innego jak byłby mięsny czy mieszaniec. To tylko gadka i ich strony

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Kary_90
      Szanowni forumowicze. Mam problem z wykonaniem korekcji racic u krów. Mianowicie firmy z którymi się kontaktowałem, zajmujące się korekcją nie chcą przyjechać do tak małego stada (14 krów). Czy może ktoś z Was zna firmę lub osobę zajmującą się korekcją w województwie mazowieckim (na południe od Warszawy), bądź mieszka w okolicach Grójca/Góry Kalwarii i ma podobny problem?