Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikruss    71

U mnie hfy 6.5 jak mieszance to ok 7 więc chciałbym zobaczyć to 7.6 za hf nawet brutto.....
Chyba komuś bajki się pomyliły.

dabaz    54

na bukaciarni piszą że byki 10 groszy w dół bo sezon ogórkowy sie zaczyna. cokolwiek to znaczy w odniesieniu do bydła. czyli cena zaczyna sie od 6,20 netto.

mariuszd93    489

To cienko, u nas dobry hf ok 700kg minimum 7.6 płn mazowsze

U mnie hfy 6.5 jak mieszance to ok 7 więc chciałbym zobaczyć to 7.6 za hf nawet brutto.....

Chyba komuś bajki się pomyliły.

Dlaczego??Zapłacą jest jednak jedno ale...........DOBRA WAGA!!!

Za hfa to 7 zł teraz to max.

Podstawowa  sprawa  - nie  kazdy  czarno- biały  to  HF , Za  typowego  Hf jak  kolega  pisze  7  zł  to  max

Zenonim

Ja  ostatnio  sprzedaje  do  Osiaka , cene  idzie  wynegocjowac  niezła  i na  wadze  nie  oszuka  ... bo nie  ma  wagi .

kasa  na  drugi  dzień roboczy  na  koncie 

Daros    1

W zeszłym tygodniu sprzedałem mieszańca 660 kg brutto po 7.80 zł/kg brutto jakimś handlarzom .

Zenonim    47

Daj namiar na tego Osiaka. nie wiesz czy jeżdzi do powiatu tomaszowskiego

Farmerski    9

Dlaczego??Zapłacą jest jednak jedno ale...........DOBRA WAGA!!!

No to co powiesz na to że byk wazy 890 kg, waga chyba nie mała i więcej jak 6,80 netto u nikogo w okolicy sie nie dostanie?

Renault85-15TX    167

Daj namiar na tego Osiaka. nie wiesz czy jeżdzi do powiatu tomaszowskiego

Sulowski też dobrze płaci za byczki, tylko nie wiem jak dobrze u niego z wagą. 

Zenonim    47

A skąd on jest??? u mnie zawsze brał Mariusz Chrząszcz ale tam na kase czeka sie ponad 2 miesiące. sprzedawałem też do wasika ale to filozof. Ja mam wagę swoją także ze startu taniej za bydło

pawel885    380

Za hfa to 7 zł teraz to max.

Pisałem o ładnych hf-ach a nie do twojego schroniska, sąsiad dostał 7.6 i wcale nie były najlepsze, tłuste ale nie wiele ponad 700kg , a cielęta  bierze od rolnika co ma wydajność grubo powyżej 10tys l więc raczej to czyste hf-y.... 

Renault85-15TX    167

A skąd on jest??? u mnie zawsze brał Mariusz Chrząszcz ale tam na kase czeka sie ponad 2 miesiące. sprzedawałem też do wasika ale to filozof. Ja mam wagę swoją także ze startu taniej za bydło

Z Gorajca ode mnie bierze zawsze cielaki, a ostatnio i krowę brał. Jesli masz wagę swoją to on nie robi problemu możesz ważyć na swojej bo jak był u mnie to był małym samochodem i jeździliśmy na wagę żeby zważyć pierwsze samochód później razem z krową. Kasa u niego do 14 dni czasami mu się przeciągnie kilka dni ale to sporadycznie.

Renault85-15TX - co się dzieje z Gadowskim?

No własnie nie wiem dawno go widziałem w moich stronach. Ostatnio był jeszcze na wiosnę od tamtej pory go nie widzę. 

GucioJUMZ    283

Renault85-15TX - co się dzieje z Gadowskim?

Tel i jest .tydzień temu zabierał za HF dał po 7zł 

Kondziu1832    180

Guciu to zawsze tak było ale teraz zamilkł na amen :) Może zmienił numer telefonu podaj aktualny jak masz :)

Zenonim    47

A stary numer do tego Gadowskiego jaki jest?

Renault85-15TX- to gdzieś koło Szczebrzeszyna? zobacz czy to jest jego tel.727896435

Edytowano przez Zenonim

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.