Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy ceny będą szły w górę?

galeria
Byk

Byk

soltys48    345

Pytanie  trochę  nie o  cenie  , ale  nie  chcę  zakładac  specjalnie tematu , a  tu  jest kilka osób  co  mogą  znać  odpowiedź...

Mianowicie  czy  waga  do żywca  na  kołach , da  sie  zdemontować  z  tego  wózka?  oczywiście  tak żeby  działała ... 

da się ale czy jest sens???Jak w tej samej kasie kupisz stacjonarną............

Miałem tą ciąganą sprzedałem i teraz mam zwykłą stacjonarną -wydaje mi się ,że  jest bardziej poręczna

Wiadomość z agroFakt.pl

Krzystof jaka jest obecna cena w Pini?

kolego wczoraj była 12,60 za o 

bydła było bardzo dużo jeszcze nigdy tyle samochodów tam nie widziałem z bydłem czyli wzrost pewnie tylko chwilowy

soltys48    345

Pytałem bo akurat była taka niedaleko. Oglądałem nawet, ale to kupa złomu.

ja teraz kupiułem stacjonarną w ładnym stanie za 2000,-, więc nie wiem czy warto sobie głowę zawracać przewoźną

xxxkonrad86    0

Witam dzwoniłem dziś do Warmia Biskupiec cena za byki R 11,80 a jalowka R 10,50 zna może ktoś lepszego odbiorcę na 2 byki mm i jalowke mm okolice olsztyna

Farmerski    9

czy cena netto 6.10 za jałówki hf w wadze 700 i 530 kg to dobra cena? bo tak wyszły przeliczając z wbc na wagę zywą. Nie wiem jakie ceny sa u skupujących pośredników.

Farmerski    9

jezeli chodzi o wage 700 kg to zostales zgnojony i zeszmacony. waga 500 to normalna cena

tzn narazie wiem jaka suma do zapłaty jest. rozliczenie teraz w tygodniu przyjdzie. Policzyłem srednią cene za 2 sztuki. takze cięzsza wiecej, lzejsza napewno mniej niż 6.10 wyjdzie.

mariuszd93    489

Na  WBC nie powinno odliczać  się  skitki , bo  bydło przez  drogę  i  czekanie  na  ubój i  tak spadnie  z  wagi .

Powinno się  liczyć  z  wagi przed ubojem , ale  jak ktoś  chce  żeby wybicie  wyszło fajnie  na  papierze - to odejmuje  z  wagi przed ubojem okarmienie  

ozzborn    169

jakby nie liczył to i tak od tego liczenia miesa nie przybedzie  ;)

Edytowano przez ozzborn

nikolas29    168

i pojechaly dzis 2 krowy ponad 600 kg po 5 zl plus vat.lodzkie. pytalem jak byki to 7,2 netto max

Edytowano przez nikolas29

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.