Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy ceny będą szły w górę?

galeria
Byk

Byk

mikic360    16

Dzisiaj sprzedana jałowka 75 % lm, troche wiekowa bo 29 miesiecy (nie chciala sie zacielic).720 kg brutto, potracenie 7%. Cena 7,70 brutto/kg. Pojechala do agrostaru.
Ale uwazajcie bo probuja kombinowac na wadze. Przyjechali zlotym mercedesem.

Wiadomość z agroFakt.pl

bieniek_88    53

Propozycja za sm 75% waga ponad 720 kg po 7.2 brutto za kilo. Dobra cena? Mi się wydaje, że trochę mało, jak uważacie? Dodam, że byczek naprawdę ładny.

JarekBazydlo    364

U kolegi wczoraj brali średnia waga 650kg a cena 7.30 Wczoraj dzwoniłem to za byka BBB dadza nawet po 9.50 jak ładny a za limuze po 8.30

Baks00    40

bieniek według mnie to cena marna,  ja bym napewno nie sprzedał.Nie daj im zarobić....

Edytowano przez Baks00

bieniek_88    53

Też tak uważam, zawsze gość brał u mnie i ceny miał konkurencyjne, waga też ok. Podzwonię po okolicznych handlarzach i dowiem się jakie mają ceny. Dzięki Baks00 za radę.

bykoland    1

Mam 20 byków na sprzedaż, rocznych mieszańców z luzu. Po ile wołać, a moze ktoś chętny? Pomorskie

lukaszwlkp    35

Jak masz 20 sztuk to podzwoń popytaj niech ci dadza propozycje. Jak tyle towaru dobrej jakosci to tanio nie sprzedawaj :)

oddawał ktoś z was do Chrusciny? bo znajomemu proponowali 14, 5 netto za U klase. ktoś się wypowie jak z nimi współpraca wygląda? i czy są wyplacalni?

artur125    293

ile wołać? Towar jest wart tyle, ile kupujący może za niego zapłacić.Ja naprzykład w zeszłym tygodniu sprzedałem 2 ładne hf po 7,2zł i jednego przypominającego krowe po 6,5zł waga byków 650-700kg cena brutto. Wcześniej nie pisałem, bo po co zaniżać ceny na forum, ale w mojej okolicy takie ceny. Pytałem o pana Zgzisław Żurek bo dużo lepiej płaci, ale dla mnie niepewny bo działalność od grudnia 2015. Więc ponowie pytanie ktoś zna ego pana?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.