Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

bluecows1    10

Czy sprzedawał ktoś bydło do firmy PHU Tomasz Dąbrowski Głowno z Łódzkiego.Jakie doświadczenia ?

był już temat wałkowany

była firma kopi, teraz dąbrowski , gwiazdy Interwencji na Polsacie z tego co pamiętam

ostrożnie bardzo

bluecows1@ Jak ma 2 lata i tylko 470 kg to pewnie max po 6 zł dadzą

sąsiad miał takiego dziada , poszedł za 6,5 brutto

to kto płaci po 10zł przy takiej ilosci ?

Jak masz taki towar, zadzwoń do łuniewskich.Przyjadą ocenią,jak się  towar nada to przyślą do ciebie greka i jak się dogadacie to łuniewscy wywiozą na export.

Edytowano przez MirekCase4230

Thomas2135    1210

Ze 2 msc temu w topagrar pisali pisali, że rośnie zainteresowanie młodym bydłem rzeźnym na eksport. Nie chcieli więcej pisać, chyba by cena nie spadła przez większe zainteresowanie.

Wiadomość z agroFakt.pl

123456    23

Jak tam ceny w tym tygodniu za byki w mazowieckim poszły cos w gore przed swietami ?

raul1985    0

za lm z wybiegu na export agrostar płacił na jesieni 9.60 wiec cena 10 zł jest realna. Ale wśród tych nawet czerwonych lm robili selekcje. Wiec przy dobrym stadzie jest to możliwe. Właśnie negocjuje odsady lm w wadze +- 300 kg i cena za kg od 10.50 do 11.30 za kg. brutto

mlodyhef    143

9,40? - ja dzisiaj ledwie utargowałem na 7,80 dwie sztuki - Świętokrzyskie.

7,80 brutto za Limuzyny? 

matingus    107

Dzisiaj mam umówiony odbiór 4 byków lm. Odbiera Agrostar po 9.4zl/kg

Ceny z kosmosu.....

Justyska    1

krowa oddana do łuniewskich po wycieleniu nie miła nic mleka waga na żywo 635 kg, waga po uboju 297 kg wybicie 50,84 % cena 10,50 zł co sądzicie? pierwszy raz oddałem po ubojowo

chyba żle policzyłeś 635 pomnóż to przez 50.84% to wychodzi 322 kg miesa

itam panowie jak tam cena byków na WBC . Mam do sprzedania byka BBB x HF w galerii zdj, jaką klasę można liczyć i wybicie ? :D 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670