Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ktoswazny    0

kogo polecicie do sprzedarzy północne mazowsze

Edytowano przez ktoswazny

Wiadomość z agroFakt.pl

Mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie otóż byłem dzisiaj w agencji żeby sprawdzić wage byków i Pani powiedziała że waga  żywa była 760 kg  a waga po 469,2 i teraz czy ja dobrze licze ze ten byk miał wybicie na 60 % ? Jeśli żle licze to poprawcie i jeszcze jedno jesli dobrze to policzyłem to czy takie wybicie jest normalne bo mi sie wydaje bardzo wysokie

rolnikw    5

Karolci13 kto bral te byki? Bo narzekalas ze slaby tak malo daje a w takiej samej cenie sprzedalas

karolci13    26

Bo nikt nie chciał dać więcej ale -5% to i tak więcej wyszło niż 6.7 które dostał kuzyn i u niego mam pewną wage, firma Tadex

tabasco    66

pitbulrednose@ Wybicie Twojego byka to niecałe 62%. Faktycznie sporo ale jeśli był ładnie umięśniony to nic w tym dziwnego. Mięsne byczki, nawet mieszańce nierzadko wybijają się ponad 60% :)

miosio    4

sprzedana krowa 555 brutto po 4,2 i jałowka 510 brutto po 6,2 do zmbm kobylin 

rafffffff    5

Witam jak tam ceny w lodzkim za opasy? podzwonilem dzis deko i max 7.5 netto za super sztuke .Moze ktos wie czy w okolicy ktos sie wychyla poza 7.5?

rolnikw    5

Firma tadex probowala mi urwac na byku 40 kg bo nie widzieli ze mam swoja wage, jeszcze troche i by mieli widly w du...

porems    9

sprzedane 6 byków na WBC  średnia waga po uboju 410 kg 4 R 13 zł netto 2 U 13,2 netto

krzyszok92    2

Dobre:) 10 zl brutto za te byczki? Chyba zacznę kupować byki i odstawiac do Twojego odbiorcy:p zarobie 2 zl na każdym kilogramie:) milionerem będę w kilka lat:)

rolnikw    5

Tlumaczyli sie ze wage zle wytarowali ale za duzo z nimi nie dyskutowalem tylko z podworka wygnalem

bluecows1    10

ile można dostać według was za byczka prawie dwa lata hfxlm w wadze 470 kg ? większy nie urośnie :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.