Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzychuuuuu    17

benio1967 jakie byki im sprzedajesz czyste LM? Mialem do sprzedania lux mieszance glosilem do Agrostaru i nie byli zainteresowani bo tylko czyste LM ich interesuja

benio1967    22

mieszańce,ale ja sprzedaję poprzez pośrednika a faktura jest wystawiana na AGROSTAR i przelew idzie z agrostaru.Napisz na pw skąd jesteś ,jak z moich okolic to dam ci namiary na pośrednika i kupi

Baks00    37

Bobienko mówmy o realiach a fantastyke zostawmy wyłącznie dla lektury:-P

Wiadomość z agroFakt.pl

Zna ktoś kogoś uczciwego z wielkopolski (okolice Turku Konina) komu można sprzedać bydło . Chodzi mi żeby nie kantował na wadze ;) 

tomek777787    0

Sprzedane dwa byki Łuków wbc 359 U- 13.0 brutto i 345 R- 12.8 brutto, waga żywa 640 i 644 na własnej wadze. Myślę że nikt na żywe wagę tyle nie zapłaci.

marijusz    29

złe wiadomosci u niemca znow byk do dołu wprawdzie tylko 1 cent a ale to juz powod aby nie płacic wiecej u nas a krowa +1 cent

mariuszd93    489

Sprzedane dwa byki Łuków wbc 359 U- 13.0 brutto i 345 R- 12.8 brutto, waga żywa 640 i 644 na własnej wadze. Myślę że nikt na żywe wagę tyle nie zapłaci.

wyszło  7,40  i  7, 80  , więc  szału nie  ma ... 

zkordalski    81

Słuchaj nie chcesz to nie wierz podałem cene i info byki były ładne i młode  to mój 3 raz do nich czy tam 4

daanny    9

Zna ktoś kogoś uczciwego z wielkopolski (okolice Turku Konina) komu można sprzedać bydło . Chodzi mi żeby nie kantował na wadze ;)

uczciwi  w tych rejonach to już dawno wymarli :huh:  ci co pozostali to jedni na drugich szczekają jak psy, jak to ci drudzy kradną, a jak im nie sprzedasz to jak wyjadą z podwórka to do siebie wzajemnie dzwonią żeby czasem ten drugi co przyjedzie z 10 gr nie dołożył.

mariuszd93    489

Słuchaj nie chcesz to nie wierz podałem cene i info byki były ładne i młode  to mój 3 raz do nich czy tam 4

a  ty  do kogo  z tym postem?  bo nie  wiem  o  co  ci  chodzi? 

Azor07    144

Mówisz że ładne ,a te jakie ? (piękne) [galleryimg=628193] kliknij na zdjęcie i zajrzyj

Edytowano przez Azor07

pit17    11

Nic specjalnego i na łańcuchu...

No i co z tego ze na lancuchu ?

archi106    11

Nie płacą znów?

No vatowcom  zbyt chetnie nie wypłacają. cO PRTAWDA DOSTAŁEM ZALICZKE PRZED SPRZEDAŻĄ ALE ZA MAŁO I I JUŻ TYDZIEŃ PO TERMINIE

Patryk1222    23

Wyślij im wezwanie do zapłaty mi końcówkę doplacili 2 miechy po terminie gdy wysłałem wezwanie...
Dobrze wiedzieć że nie płacą będę wolał gotówkę;)

arekpl3    8

Sprzedane dwa byki Łuków wbc 359 U- 13.0 brutto i 345 R- 12.8 brutto, waga żywa 640 i 644 na własnej wadze. Myślę że nikt na żywe wagę tyle nie zapł

to ceny netto  

Sokol2    4

Biernacki nie płaci, ja dostałem zaliczke 3/4 na konto w czasnie załadunku ( umawialiśmy się na więcej i żaluje że wypusciłem tira z podwórka ) a za reszta bede czekać do zniw pewnie bo już dawno po terminie!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.