Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arekm87    0

Pitbullrednose Gdzie taka cena dostałeś za byki?

Edytowano przez arekm87

soltys48    350

Dzisiaj sprzedany byk HO waga 660kg po 7,50

Cena i waga brutto

kto dał tyle za takiego małego sierścia??

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    350

Znów śmierdzi handlarzami na forum. Czuć ten zapach z daleka.

masz racje czuć to gówno aż przed lapkiem ;)

soltys48    350

za byka hf 570 kg ktoś dał 7,1???? O mój TY PANIE kończę dodawać posty w tym temacie!!!! TO już przestaje się trzymać kupy co jeden to lepszy......

grzesiek88    76

Hf 570kg na wadze handlarza więc realnie mógł ważyc 650 nawet więc i tak handlarz do przodu. Coś za coś chłopaki :D  A faktycznnine ferie na pomorzu to nuda i zostaje pisanie bajek na forum :D

karol091193    93

ceny z kosmosu walicie(co niektórzy). 9 lutego mój odbiorca za hf 570kg brutto dał dla gościa 6,6zł brutto. Umawiałem się z nim na odbiór większej ilości opasów i miał zabrać w tą środę. Niestety nie przyjechał przez telefon pogroziłem mu, że jak w czwartek nie przyjedzie po nie to odstawię do kogoś innego. Jeszcze tego samego dnia wieczorem zadzwonił i powiedział, że jak chcę to mogę szukać innego kupca bo nie jest w stanie więcej kupić jak moce przerobowe firmy na to pozwalają a ludzi na 2 czy 3 miesiące tylko nie zatrudni, więc albo sprzedam do kogoś innego albo mam czekać do następnego tygodnia i wtedy u mnie weźmie w pierwszej kolejności. Mówi, że ceny powinny się trzymać jak na razie mimo że bydła na podlasiu jest aż nad to. Za byki płaci do 7 zł a za lepsze do 7,5zł ale za czyste myślę, że da po 8 może i więcej za kilogram.

Baks00    43

U mnie podobnie tylko ze biorą aby sprzedawac a i handlarzy handlarzy jeszcze raz handlarzy się narobiło

karol091193    93

tak sobie przejrzałem fakturki to w tamtym roku w pierwszej dekadzie marca ceny były fajne, bo za mieszańce po 600kg netto dostałem 7,1 zł netto a za hf 500 kg netto aż 6,36zł netto a i siano było tańsze i więcej w kieszeni zostawało, a teraz szkoda gadać bo tylko na przelew wszystko idzie <_<

Edytowano przez karol091193

benio1967    24

A ja do Agrostaru-mam zabierane z domu i ważone na zwykłej wadze we Włodawie ,prawie wszyscy moi znajomi im sprzedają i są z ceny zadowoleni.

Baks00    43

Powiem tak zastanawiałem się nad zmianą mimo iz kasa na drugi dzien ,waga moja żadenych nigdy problemów a do ceny to wiadomo różnie jak czytam to chłopaki mają czasami lepsze ceny.

Edytowano przez Baks00

bobienko    144

Powiem tak zastanawiałem się nad zmianą mimo iz kasa na drugi dzien ,waga moja żadenych nigdy problemów a do ceny to wiadomo różnie jak czytam to chłopaki mają czasami lepsze ceny.

na forum dobre jaja i w realu,ostatnio słyszałem cenę za mm 9 brutto :P,

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.