Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tajwan1986    0

witam.sprzedałbym byki 12 sztuk najlepiej to komus do podchodowania jeszcze.5 mieszncow miesnych(czarne i czerwone) 2 SM (czarny i czerwony) i 5 HF waga tak miedzy 550 - 650 kg w wieku 18 - 19 miesiecy. ludzie kupują takie sztuki?i ewentualnie co mozna dostac za kg za te sztuki?

markos    2

Witam propozycja  na dziś 13,60 kl.O i 14,00 kl.R cena  od pośrednika który odstawia do Zakrzewscy Kosów Lacki lub Mckeen-beef. Co sądzicie o tych firmach? 

nikolas29    168

Jakie ceny w łódzkim. Ile mogę dostać za hf ładnej budowy waga ok 700kg wiek 22miesiące. 7 zł netto dostane?

myśle ze dostaniesz..ja sprzedawalem 3 tyg temu za 7 netto  dostalem..a teraz cena ma podskoczyc..wiec spokojnie

Wiadomość z agroFakt.pl

krzychunt    0

Witam propozycja  na dziś 13,60 kl.O i 14,00 kl.R cena  od pośrednika który odstawia do Zakrzewscy Kosów Lacki lub Mckeen-beef. Co sądzicie o tych firmach? 

cena netto czy brutto ?

cinek1407    0

Witam ile dostane za byki jeden ponad 800kg i 2 ponad 700kg woj.podlaskie
Dodam.ze dopiero w kwietniu benda miały po 2 lata czy lepiej je przytrzymać i czekać na podwyżki czy sprzedać je teraz
Oczywiście są to mieszance

pawel885    380

Jak to jest z tym udostępnianiem danych z rzeźni przez agencję? Wczoraj się spytałem o ostatnio sprzedaną sztukę to babki zbystrzały, spojrzały się dziwnie na siebie i odmówiły 

mariuszd93    489

Bo  widocznie  nikt  wcześniej o to nie  pytał i nie  wiedziały co  zrobic .

Powiedz  nastepnym razem niech podadzą podstawe prawna  odmowy 

pawel885    380

Powiedziały "jak handlarz się dowie że panu powiedziałyśmy to przyjdzie z pretensjami i z pracy wylecimy" :lol:  

XTomekDX    3

Ja wczoraj sprzedałem byka miał dokładnie półtora roku, rasy polskiej czerwonej i 779 kg wagi. Cena  7,80zł. Około 60 kg oczywyście odcieli. Podkarpackie.

raul1985    0

Wczoraj poszły 2 Hereford-y po 8.20 brutto według mnie cenna bez szału waga 750 kg 18 miesięcy.

Jak uważacie cenna pójdzie w gorę bo jeszcze parę sztuk mam . Wiecie jak cenna w agrostarze ?

lukas24    0

witam wszystkich użytkowników ja sprzedałem byki hf 13 sztuk 2 tygodnie temu to po równe 7zł waga 700 800 kg cena oczywiście neto wielkopolska  

mariuszd93    489

Dzisiaj sprzedane dwa byczki LM i SM razem ważone, średnia 840 kg cena za 1kg 8,70 brutto Lubelskie

Kto  kupował? jak z  płatnością?  waga pewna? 

soltys48    345

Ja wczoraj sprzedałem byka miał dokładnie półtora roku, rasy polskiej czerwonej i 779 kg wagi. Cena  7,80zł. Około 60 kg oczywyście odcieli. Podkarpackie.

Prawie 780kg w póltora roku POLSKA CZERWONA???

Oj bajki piszemy.............

miglanc88    110

To moje mieszance charolais miał trochę mniejsze przyrosty. .. czas zmienić obsadę na PC. Haha

malorolny121    25

2 HF waga po 820 kg tylko 7,35 brutto .Niestety miały już ponad 24 miechy. i zero zadu. wiec myśle że zle nie wyszło.

tomek6513, w 07 Sty 2016 - 21:26, powiedział:snapback.png

Dzisiaj sprzedane dwa byczki LM i SM razem ważone, średnia 840 kg cena za 1kg 8,70 brutto Lubelskie

Podbijam pytanie:)

Baks00    40

W mojej okolicy handlarzy mnostwo ale 8zl/kg to max i to musi byc naprawdę dobry towar.A tu proszę 8.70 :blink:

tomek6513    0

tomek6513, w 07 Sty 2016 - 21:26, powiedział:snapback.png

Podbijam pytanie:)

Waga pewna bo ważone zostały na dużej w Kółku,  a z płatnością do 2 tygodni nie ma problemu odbiorca Piotr Celej, Zawsze sprzedaje do Czajkowskiego ale ten dał lepszą cenę. 

Waga pewna bo ważone zostały na dużej w Kółku,  a z płatnością do 2 tygodni nie ma problemu odbiorca Piotr Celej, Zawsze sprzedaje do Czajkowskiego ale ten dał lepszą cenę. 

A tylko jeden minus Celej potracił z wagi 8 % a Czajkowski zawsze 6% 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.