Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

michal1993    350

To nie jest niesmak tylko współczucie ;) Takim ważeniem nic nie sprawdzasz, tara jest przełączana podczas wprowadzania zwierzaka, dalej będzie ważyć normalnie.

to mój 2 raz jak do nich sprzedaję zawsze ważą byka wychodzi te np 660 ja wchodze i ojciec patrzy czy dodaje moją wagę i tak każdą sztukę. Widzę po ich twarzach leeki niesmak ale mam pewność  że jest wszystko ok bo tara pokazuje idealnie co do kg . Wiec Polecam

@ michał dobrze pisze. Albo swoja waga albo sprawdzić samochód pusty i pełen i wtedy jest pewność

Wiadomość z agroFakt.pl

wot29    0

Witam, Panowie jakie macie doświadczenia z Kulwickim?

Dawid19890    5

Nie zbyt dobre jak na zywa wage to kupi a jak poubojowo za prowizje to nie ma szans chociaz ostatnio mnie sluchy doszly ze i z tym zaczeli kombinowac jedyny plus to szybka platnosc.

mat22889    11

ile można krzyknąć za przewazanie byków? Bo mam sporo osób chętnych:)

u nas za wagę ogólną biorą 10zł od ważenia czyli przy sprzedaży zawsze 20zł wychodzi nie ważne ile sztuk oczywiście :D

roman099    3

Jaka cena jest u Pernacha sprzedawał ktoś niedawno może jeśli tak to proszę o info..

kubaska    7

handlował ktoś z "DANIEL" Grzesik? nazjezdzalo sie ostatnio handlarzy ze swietokrzyskiego

donweter1989    181

ile można krzyknąć za przewazanie byków? Bo mam sporo osób chętnych:)

Znajomy kiedyś 20zł brał od sztuki, ale zrezygnował z tego typu usługi ze względu na swoje bezpieczeństwo i brak czasu na takie zabawy.

Baks00    40

Nie dawno zobaczyłem  ogłoszenie na tablicy przed domem-Skup bydła ,Ale bardzo na nie nie zwracałem uwagi bo mam stałego  pewnego odbiorce.Ale dzis z ciekawosci zadzwoniłem i cena byków  bez zmian 8.30 jak ładny towar. i 7% tak mówił.Tylko ciekawe czy jest początkujący i szuka  zaopatrzenia czy kreci na wadze a moze faktycznie nowy chce pokazać że da ludziom zarobić :D .Szkoda bo coś przerwało i nie zdażyłem się spytac  o nazwisko.

bluecows1    10

łódzkie, byki poleciały w dół od 20 do 50 gr na kilu

krowy ,jałówki bez zmian

ZUCH1234    72

sprzedałem dziś krowę 580 kg tydzień po ocieleniu skrzypeczki wymieniem wielkosci gigantycznej dyni i masakrycznym zapaleniem po 4,20 zł

soltys48    344

Mam pytanie. Sztukę ocieloną do 30 miesiecy powinno się liczyć jak jałówkę czy jak krowę.

do 30 szło jako jałówka

dziś brali Łuniewscy od znajomego 

-byk mm 7,8,- netto

-jałówka mm 7,-

Sprzedawał cały skład tzn auto plus przyczepa ile sztuk to nie pytałem

HF86    2

z tymi spadkami jest zawsze ciekawie hoduje byki od ładnych paru lat i spadek nawet minimalny dwa razy pod rząd powoduje panikę i ubojnie mają ful towaru.niema nadmiaru dobrego byka.nawet 2 tygodnie temu oddałem 4 hfy na wbc pośrednikowi to z 47 byków tylko 6 było na wydruku w wadze wbc 320+ reszta to niedorosty cena za o klase wyszła mi po 13.2 minus 150 za pośrednictwo od sztuki.

toudi993    0

witajcie. Czy możecie kogoś polecić w pomorskim. Od nie dawna hoduje byki i to moje pierwsze na sprzedaż więc nie mam zbytnio pojęcia kto więcej lub mniej płaci w mojej okolicy. Pomożecie? ;-)

miosio    4

sztuka ocielona do 30 miesiecy pojdzie jako krowa . nie ma innej opcji

soltys48    344

sztuka ocielona do 30 miesiecy pojdzie jako krowa . nie ma innej opcji

po czym to wywnioskowałeś?

Jakieś dwa lata temu sprzedawałem taka pierwiastkę i bo rozwaliła wynię i poszła jako jałówka

miosio    4

ma wymie - ma.  ocielona ? ocielona > skupnik żyd? chce zarobic:)

Azor07    148

Sprzedane dwa byki 840kg ,884 kg waga brutto ,7,50 + VAT  odbiorca Brzegowy .

HF86 zgadzam się z tobą ,towaru pod dostatkiem bo większość nie dostała dopłat i sprzedają ,cena - 20 gr na słabych sztukach ,za ładne cena bez zmian .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670