Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

jack87    35

A może ktoś poleci jakiegoś w miarę dobrego handlarza dodam ze mam swoja wagę  :) 

miglanc88    110

Jutro mają przyjechać po mieszańce. Przez tel mówili że za ładne dają 8+VAT. Zobaczymy jak to będzie

mlodyhef    143

Pewnie 8 +vat tak jak to pisał. Jaka waga i jakim systemem trzymane były miglanc?

kris82    4

Zgadzam się  @michal1993 z tobą, jak przez telefon to cena netto a jak do wypisywania faktury to brutto. Co nie którym handlarzom to już się całkiem w głowach poprzewracało.

michal1993    350

Mi kiedyś też gość proponował ceny brutto- powiedziałem OK, ale na fakturę waga też brutto to zaraz zmienił zdanie ;)

miglanc88    110

Mialo byc tak pieknie a wyszło jak zawsze. 8 dali ale z VAT ,a nie jak mówili 8+VAT. Średnia waga 700 kg

leszekb    34

sprzedane czyste simentale po 8 zł 

mieszańce po 7,5 zł

cena netto czy brutto ?

krzyszok92    2

A na miejscu u Ciebie po 5 zł netto. Tak juz jest ze przez tel lub jak tutaj kazdy ma ceny niewyobrazalne a jak co do czego to cena w dół. Mało jest już rzetelnych pośredników oj mało.

the1mati1    45

Jakie ceny w łódzkim. Ile mogę dostać za hf ładnej budowy waga ok 700kg wiek 22miesiące. 7 zł netto dostane?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.