Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
edzia    6

Wszystkim z odpowiedzi dziękuję. Pojedziemy do tego Pana zobaczyć co jest na fakturach i wtedy napiszę co tam znalazłam.

chudy123    2

Mikruss a ważyłeś te sztuki czy tylko przez ich wagę były ważone?? Bo to dużo wyjaśnia.

Edytowano przez chudy123

Wiadomość z agroFakt.pl

wojak1986    24

Sprzedane 3 sztuki HO 840kg 790kg 750kg 21-22 miesiące cena 7.8zł waga i cena brutto pow.płocki szczygliński

Mikruss    71

Chudy przez ich wagę ale zawsze podobne byli sprzedaje i wypadły wg mojej miarki ok.
Ale za waga się rozglądam i przy następnej sprzedaży już chyba przez moją pójdzie bydło

Sprzedane 3 sztuki HO 840kg 790kg 750kg 21-22 miesiące cena 7.8zł waga i cena brutto pow.płocki szczygliński

Kolego zaraz inni Ci powiedzą ze na pewno handlarz Cię orżną na wadze albo coś kolorujesz, bo gdzie taką cene dostać za HO :D Ja za swoje podobnie dostałem i na moje oko więcej nie mogły ważyć niż zaważyły. Czyli jeszcze za HO można przyzwoitą cene dostać :D 

archi106    11

Sprzedane dziś 5 szt HF z luzu wazone ogólnie,  średnia  Waga 720 kg brutto, wiek 21 miesięcy. 

7 zł + vat. ZM Biernacki

mariuszd93    489

Wszystkim z odpowiedzi dziękuję. Pojedziemy do tego Pana zobaczyć co jest na fakturach i wtedy napiszę co tam znalazłam.

I jakie  wyniki dochodzenia? 

soltys48    357

jaką cenę mogę dostać za jałówkę limousine wiek 20miesięcy ? z góry dziekuję za odpowiedzi

w jakiej wadze??Jak ma 600 na czysto to u mnie za dobrze umięśnioną dostałbyś 7 netto,ale tak realnie to LM w tym wieku ma zapewne max 550-570 kg więc cena ok 6,5netto

lazik11441    17

Sprzedane dziś 5 szt HF z luzu wazone ogólnie,  średnia  Waga 720 kg brutto, wiek 21 miesięcy. 

7 zł + vat. ZM Biernacki

nie lepiej poubojowo je sprzedać?

michal1993    350

Jak ja bym to chciał wiedzieć... Jeden handlarz mówił mi, że od poniedziałku 20gr w dół ale to standardowa gadka, nie wiadomo czy nie blefował.

mati2411    3

a według mnie ceny mogą pójść ciut w górę ze względu na to że w końcu wypłacają dopłaty, wtedy wielu może się wstrzymać z sprzedażą

soltys48    357

Z WBC jak nie jesteś przy uboju to jest loteria, a tak to widzi co jest i tyle.

Możesz być przy uboju i ważeniu miecha wystarczy aktualna książeczka z sanepidu, tylko nie każda ubojnia bawi się w takie rzeczy

mglowa    1

Koledzy dlaczego na głównej cena bydła w gore czyli na zielono a wszędzie gdzie się widzi to cena w dół. Na forum nie jeden pisał, sąsiad mówił ze w dół, pracuje w dużej ubojni. Handlarz co bierze ode mnie tez mówił ze w dół. Wiec o co tu chodzi?

krupek    0

Witam cena napewno w dól w czwartek sprzedałem byki MM 7.8 +vat waga 980kg i 840kg cena z tamtego tyg 8.1+

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Nyseth
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Ostatnio kupiłem krowę rp czerwoną i jałówkę po niej. Krowa jest aktualnie zacielona. Problem leży w zachowaniu krowy. Jest agresywna, nieufna, boi się podejść bliżej. Stoją one aktualnie razem, tj. krowa z jej cielakiem (5 miesięcznym).Nie będę ukrywać, że nie spodziewałem się takiej nieufności i agresji. Pytanie, czy jest szansa na oswojenie jej ? Jak to zrobić? Miał ktoś może taki problem ? Zależy mi na szybkich i treściwych odpowiedziach. Dziękuję i z góry pozdrawiam.