Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol091193    98

jałówka 524kg poszła po 6,17netto(~6,66zł brutto). Waga brutto

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Wiadomość z agroFakt.pl

rademenez    10

Czy handlował ktoś z firmą ADEK Sławomir Bogacewicz Bielsk Podlaski? Czy handlował ktoś z Mirosławem Sadowskim z Siemiatycz?Jak u nich z wagami ?

ile wolac za byka ok 700 caly siwy

Bogacewicza nie znam a z Sadowskim handlowałem kilka razy i było ok. Wagę ma elektroniczną na windzie samochodu i raczej bez większych wałków było cenę tez daje przyzwoitą.

sufi84    2

Z Bogacewiczem handlowałem sporo razy. Oszukany nigdy sie nie czułem choć na elektroniczne wagi jestem troche uczulony. Od paru lat pracuje u niego klasyfikator z którym kulturalnie sie negocjuje. U mnie kupuje zawsze w poniedziałki a kasa przeważnie w piątek. W maju zabrał krowe która ledwo stała i już jej nikt nie chciał.

mateo2662    9

Witam nie wiem co jest z tymi cenami U mnie w powiecie złotowskim obdzwoniłem 5 odbiorców to za byka lmxsm takiego 750kg dają max 7,50 brutto a jałówki mięsne max 6,60 brutto. opłaca się oddawać czy coś się ruszy?

Daro20    9

Potrzebuje namiary na kupców bydła pourazowego. Może być na priv. Najlepiej woj. lubelskie lub mazowieckie. Z góry dzięki.

karolr2    180

Ile mniej więcej wołać za jałówkę ncb 670kg lubelskie.

Ps, co zrobić z bykiem LM 250kg który ma już rok według paszportu i nie rośnie i ciągle choruje.Wet.się dziwi że on żyje,w kwietniu mu życie uratował za około 500zł a dzisiaj kolejne 150zł

wiesko    12

W mojej okolicy za mm płacą od 7,5 do 7,8. Ostatnio za hf dosyć dobrej budowy 7. Ceny netto a odbierała firma Rawa.
Z tym bykiem to poczekaj aż minie karencja na leki i ubij go sobie bo w ubojni dostaniesz za niego na dwie nogi od cielaka że 300-400 zł.

1piotr1    11

Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie  o problemach firmy  "mipol" bo mi zalegają 10 tys od 27.lipca i nie mogę się doprosić o uregulowanie należności,,,,,

marju12    43

z kad ten mipol bo nie wiem czy chodzi o ten sam raczej nie   :wacko: no dlugo czekasz 

Sprawe masz prosta masz fakture uzyskujesz wyrok nakazowy i idziesz do komornika .10 tysia to nawet nie dwa byki wiec nie rozumie czemu ci nie placa

https://www.e-sad.gov.pl/

tu masz napisane co masz zrobic nie musisz isc do zadnego prawnika sprawa prosta

https://www.e-sad.gov.pl/

tu masz napisane co masz zrobic nie musisz isc do zadnego prawnika sprawa prosta

Edytowano przez marju12

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez kolo5ful
      witam mam zamiar  trzymać byki i chciałem co pól roku sprzedawać 3 sztuki 
      5 h orny 
      1 h łąk 
      i cos można ziemi dobrać