matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szaman1    159

Też jestem ciekaw opinii o tej firmie. Jakiś czas temu był u mnie rzekomy ich przedstawiciel i mówił coś że wprowadzają program certyfikacji ferm. Że moje bydło ma dobrej jakości mięso i przyślą mi certyfikat.

Ktoś może z nimi współpracuje lub sprzedawał do nich?

Mam już ten ich certyfikat z 4 lata, tak samo przyjechał wszystko super ale po ch... mi to jak cenę mają śmieszną  to PIC NA WODĘ jak się nie upomnisz przy sprzedaży to Ci 10 gr nie dołożą a niby kontrakt że 40 +, . Szukają tylko Cymbałów żeby ich wy...ć. Jak chcesz z nimi handlować to targuj i tylko na żywą wagę. Poubojowo przy ich rozliczaniu  to rabunek w biały dzień. 600 kg pierwiastki wyszły po 2 tys szt. Jak ich zj..łem to się okazało że niby coś się pomylili, oszukali na wadze przed ubojem o 150 kg  na szt a wybicie było wys. Dobrze że były ważone przy znajomym kierowcy. Dorzucili chyba 1000zł i ja już im dziękuje chyba że na żywą jak dadzą db cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARAMOS    2

Czy sprzedawał może ktoś bydło do tego zakładu? Czy może słyszeliście jakieś opinie?

Konrad Filipiak

Skup bydła, zwierząt rzeźnych

Wrząsawa 7, 98-105 Wodzierady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

z tego co się orientuje to pośrednik ,nie zakład

ze dwa lata temu zaczął wchodzić ostro na moje okolice ale nie zrobił kariery, ceny miał wysokie tylko przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARAMOS    2

A ha, dzięki za informacje. To w łódzkim kogo byś polecił? Mam na sprzedaż kilka sztuk bydła i szukam godnego zaufania odbiorcy. Do tej pory współpracowałem z Rakowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Sprzedawał ktoś ostatnio do ZM BM Kobylin jak  wygląda u nich z płatnością  - przelew natychmiastowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0

witam sprzedawał ktoś coś ostatnio może na WBC? mają przyjechać po niedzieli a nie wiem co i jak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Ostatnio jak sprzedawałem na WBC do Skiby, HO płaciło po 12.20, w przyszłym tygodniu mają znowu być 2 odstawione i cena na dziś to 12.40.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

czemu tak tanio? nie pomyliłeś sie o złotówke?

Bo życie to nie bajka. Wole pewne 12 jak kombinowane 14.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Skibe mam blisko, chętnie bym mu dawał. Ale te ceny na wbc ma tragiczne. Na żywą byś chyba więcej dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam handlował ktoś z firmą SOBIERADEK w Łódzkim..? B)

dwa razy mu sprzedawałem ale to było ze dwa lata temu kasa była na czas waga też myślę ok  a cena jak u innych nie wiem czemu tylko teraz u nas nie jeździ  bo wtedy brał bydło prawie od każdego na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keis71    18

nie radziłbym ze sobieradkiem chandlowac oszust i złodziej jakich mało

Nie wiem jak i na czym cię oszukał i nie będę komentował.Osobiście bierze ode mnie od trzech lat i nigdy nie było problemu z wagą i pieniędzmi,ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

miałem nieprzyjemność poznać ww pana i w 100% zgadzam się z bartlomiejemkowalskim

na gnój bierze najwięcej i potrafi jeszcze orżnąć, ceny jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj