matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
malorolny121    180

3 sztuki mieszance Lm

waga ogólna 2500kg

9,5zl/kg

odbiorca Bożena Kebej

pieniądze na czwarty dzien

Dobra cena. Szukają ostro bydła bo mają kontrakt na Czarnogórę i ceny dobre dają bo potrzeba im pilnie dużej ilości byków. Kto ma to sie nie zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak się nazywała jeszcze Dobrowolska to płatność była i po miesiącu i to trzeba było jeździć i się ostro kasy domagać tak było jeszcze jak Leszek żył, u nas ceny do 8 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279

podobno biernacki nie płaci RR w terminie cz to tylko plotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

U Kowalczyka płatność 14 dni roboczych, z waga nie ma problemu jak masz jakaś blisko to podjada i zważa a najlepiej na ogolnej. Jak brali u mnie to pojechalismy zwazyc auto a póżniej ważylismy każda szt. osobno na wadze samochodowej. Ponieważ bylem zadowolony z wagi bykow juz nie sprawdzalem calosci.

Edytowano przez TommyLee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Dziś sprzedane dwa ncb 748,764 po 7.2+wat.lokalny odbiorca.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    107

ab 23 jak dzwoniłem do ich naganiacza to mowił ze moga kase na reke wypłacic tylko dokument wpłaty trzeba odesłac,zawsze jak namieszaja to pózniej tak robia zeby zdobyc zauanie ,ale cennik maja słaby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

byk mieszaniec z CH 870kg propozycja 8,- netto

dwa MM z czym to nie wiem czorne ale nie lm licha doopa w wadze 750,780 po 7,4,-netto

renifer ale nieźle zbudowany 820kg 7,-netto

Ceny to tylko propozycje bo bydlaki muszą trochę postać jeszce....

a zainteresowany był SŁABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

sprzedane 10 byków do Kebej  Kobiałki St. cena za stado po 8zł.br  Byki różne od czystych HF po MM. Myśle że dobra cena.

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

Dziś sprzedana SM jałówka konkretna sztuka prawie jak byk hehe waga 673 kg i poszła po 7,5 zł waga i cena na rękę czyli netto była ważona na mojej wadze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek90    1

oferta na byki   5szt  ho waga 600kg  6,40 netto dobra cena czy za mało? mówią ze cena poleci w duł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tu już nie ma z czego ciagnać w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Krowa mleczna RW z MO, waga 610kg 4,5zł/kg.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj