matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Mikruss    536

U mnie hfy 6.5 jak mieszance to ok 7 więc chciałbym zobaczyć to 7.6 za hf nawet brutto.....
Chyba komuś bajki się pomyliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

...)

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

na bukaciarni piszą że byki 10 groszy w dół bo sezon ogórkowy sie zaczyna. cokolwiek to znaczy w odniesieniu do bydła. czyli cena zaczyna sie od 6,20 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To cienko, u nas dobry hf ok 700kg minimum 7.6 płn mazowsze

 

 

U mnie hfy 6.5 jak mieszance to ok 7 więc chciałbym zobaczyć to 7.6 za hf nawet brutto.....

Chyba komuś bajki się pomyliły.

 

 

Dlaczego??Zapłacą jest jednak jedno ale...........DOBRA WAGA!!!

 

 

Za hfa to 7 zł teraz to max.

 

Podstawowa  sprawa  - nie  kazdy  czarno- biały  to  HF , Za  typowego  Hf jak  kolega  pisze  7  zł  to  max

 

Zenonim

Ja  ostatnio  sprzedaje  do  Osiaka , cene  idzie  wynegocjowac  niezła  i na  wadze  nie  oszuka  ... bo nie  ma  wagi .

kasa  na  drugi  dzień roboczy  na  koncie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daros    11

W zeszłym tygodniu sprzedałem mieszańca 660 kg brutto po 7.80 zł/kg brutto jakimś handlarzom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Daj namiar na tego Osiaka. nie wiesz czy jeżdzi do powiatu tomaszowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerski    9

Dlaczego??Zapłacą jest jednak jedno ale...........DOBRA WAGA!!!

 

No to co powiesz na to że byk wazy 890 kg, waga chyba nie mała i więcej jak 6,80 netto u nikogo w okolicy sie nie dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Daj namiar na tego Osiaka. nie wiesz czy jeżdzi do powiatu tomaszowskiego

Sulowski też dobrze płaci za byczki, tylko nie wiem jak dobrze u niego z wagą. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

A skąd on jest??? u mnie zawsze brał Mariusz Chrząszcz ale tam na kase czeka sie ponad 2 miesiące. sprzedawałem też do wasika ale to filozof. Ja mam wagę swoją także ze startu taniej za bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za hfa to 7 zł teraz to max.

Pisałem o ładnych hf-ach a nie do twojego schroniska, sąsiad dostał 7.6 i wcale nie były najlepsze, tłuste ale nie wiele ponad 700kg , a cielęta  bierze od rolnika co ma wydajność grubo powyżej 10tys l więc raczej to czyste hf-y.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

A skąd on jest??? u mnie zawsze brał Mariusz Chrząszcz ale tam na kase czeka sie ponad 2 miesiące. sprzedawałem też do wasika ale to filozof. Ja mam wagę swoją także ze startu taniej za bydło

Z Gorajca ode mnie bierze zawsze cielaki, a ostatnio i krowę brał. Jesli masz wagę swoją to on nie robi problemu możesz ważyć na swojej bo jak był u mnie to był małym samochodem i jeździliśmy na wagę żeby zważyć pierwsze samochód później razem z krową. Kasa u niego do 14 dni czasami mu się przeciągnie kilka dni ale to sporadycznie.

 

 

Renault85-15TX - co się dzieje z Gadowskim?

 

 

 

No własnie nie wiem dawno go widziałem w moich stronach. Ostatnio był jeszcze na wiosnę od tamtej pory go nie widzę. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

 

Renault85-15TX - co się dzieje z Gadowskim?

 

 

 

Tel i jest .tydzień temu zabierał za HF dał po 7zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

Guciu to zawsze tak było ale teraz zamilkł na amen :) Może zmienił numer telefonu podaj aktualny jak masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

A stary numer do tego Gadowskiego jaki jest?

Renault85-15TX- to gdzieś koło Szczebrzeszyna? zobacz czy to jest jego tel.727896435

Edytowano przez Zenonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj