matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz212    7

nie wiem co masz do ukrycia ze nie chcesz pokazac tej faktury przeciez nikt ci tego nie zabierze masz piekne bydło jak dostajesz taka cene to szacun znam taki przypadek u mnie w okolicy gospodarz mial 20 podobnych opasow i chcial 8.20 i biernacki mu nie dal wiec trudno mi uwierzyc w cene ponad 9 zl ale jak tak naprawde dostajesz to super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Totalną mieszankę to ty masz w głowie. http://www.fotosik.pl/zdjecie/590d81cae291c88a

 

Zapraszam na obejrzenie faktury tylko osobiście. Pokarzę każdemu kto przyjedzie nic wklejał nie będę.

Kiedyś  pomagałem  Ci  sprawdzać  coś  sprawdzać w  Agencji .  

Miałem  Cię  też  za  poważnego  człowieka  ,  ale  po  takich  wypowiedziach , robisz  się  śmieszny  :P  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

nowy sacz czwartek 2 byki simentale waga ponad 750 oba  cena 8 zl brutto bez problemu sprzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Kiedyś  pomagałem  Ci  sprawdzać  coś  sprawdzać w  Agencji .  

Miałem  Cię  też  za  poważnego  człowieka  ,  ale  po  takich  wypowiedziach , robisz  się  śmieszny  :P  :P

 

W czym masz problem?

 

Matingus.

Zwracam jeśli wyjdzie że kłamie,nie ma problemu.

 

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja  problem ?  to  ty  masz  problem  ze  soba  ,  pierdzielisz  mi na  PW  że  nie  masz  czasu  wstawic  faktury  ,  a  na  pisanie  masz  w  c%%j  czasu jak  widzę , Jeśli sprzedałeś  w  tej  cenie  co piszesz , to  wstaw  fakturę i  sprawa  jasna , a  tak  kombinując  , zwyczajnie   robisz  z  siebie  pajaca  ,  tyle  w  temacie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Słabo fakturę zamazałeś ;) po podpisie klasyfikatora od razu wiedziałem kto brał ;) Ale fakt towar ładny, przed świętami takiego potrzebowali to mnie nie dziwi ta cena :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

:) Dodam że się wcale nie targował można było z deko więcej pociągnąć ale myślę że i tak nie źle. Ps,ważone na wadzę którą ja pokazałem i kasa już dawno na koncie.

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Też lubię jak ode mnie zabiera, dobra cenka i można potargować, kiedyś przyjechał jakiś patafian inny  to tylko mnie wkurwił... Wcześniej ktoś był oceniać czy cene im powiedziałeś przez telefon i jak pasuje to biorą a jak nie to nara ? bo zawsze mi babka mówila że wcześniej ktoś ogląda  i dopiero cene dogadują za LM'y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

Tak więc ,, Pajace'' zamiast szukać h-fów po 500 zł kupcie konkretnego odsadka to i pieniądze zobaczycie. Potrzebujecie masc na ból d*py czy samo przejdzie?  

Edytowano przez Andr3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Też lubię jak ode mnie zabiera, dobra cenka i można potargować, kiedyś przyjechał jakiś patafian inny  to tylko mnie wkurwił... Wcześniej ktoś był oceniać czy cene im powiedziałeś przez telefon i jak pasuje to biorą a jak nie to nara ? bo zawsze mi babka mówila że wcześniej ktoś ogląda  i dopiero cene dogadują za LM'y ?

 

Sam szeryf przyjechał za pare minut dojechali panowie z za morza śródziemnego. Patrzyli czy im będą pasować i widocznie pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po ile Byki chodzą ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

ok kolego jak ktos dostaje taka cene to niech pokaze fakture za te byki i sprawa bedzie prosta bo pisac to ja moge duzo

 

 

Żal tyłek sciska że ktos dostaje dobrą cene za dobry towar? Jeszcze ostatnio okoliczni skupujący za LM płacili 9,20 netto. ( Tak żywa waga) 

PS. W sumie nie dziwie się, w galeri można czasami zobaczyc jak ktos biało czerwonego H-Fa simem nazywa albo Jerseya - Limousine'm. Pojedzcie sobie na mazury, popatrzcie, zobaczcie dobre byki to nie będzie niedomówień. Wystarczy wiedziec co sie ma, znac wartośc towaru to można zobaczyć dobre pieniądze. 

 

 

Tak więc ,, Pajace'' zamiast szukać h-fów po 500 zł kupcie konkretnego odsadka to i pieniądze zobaczycie. Potrzebujecie masc na ból d*py czy samo przejdzie?  

A ty kolego  masz coś  z d*pą  ?  że  tak  ciągle  o  tym piszesz ? może  to  hemoroidy :P  

 

nie wiem co masz do ukrycia ze nie chcesz pokazac tej faktury przeciez nikt ci tego nie zabierze masz piekne bydło jak dostajesz taka cene to szacun znam taki przypadek u mnie w okolicy gospodarz mial 20 podobnych opasow i chcial 8.20 i biernacki mu nie dal wiec trudno mi uwierzyc w cene ponad 9 zl ale jak tak naprawde dostajesz to super pozdrawiam

Kolega  Łukasz  domagał  się pokazania  faktury  ,żeby uwiarygodnić  tą  atrakcyjną  cenę , ja  napisałem że teksty  typu przyjedź  to ci  pokaże są  niepoważne  i tyle  .

 

Karol 

Super że  dostałeś  taka  cenę , tylko co za  problem  z  ta  fakturą? boisz  się że  ktoś  ci  zabierze ? Nie musisz  w ogóle  podawać  ceny  , ale  jak  już  podasz  i  to  sporo  wyższą  od  średniej ceny,  to się  nie dziw że nie  każdy w  to  chce  wierzyć 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

 

:) Dodam że się wcale nie targował można było z deko więcej pociągnąć ale myślę że i tak nie źle. Ps,ważone na wadzę którą ja pokazałem i kasa już dawno na koncie.

Srednia waga 635 na sztuke to nie byly jakies duze te byki Edytowano przez pit17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

 Nie musisz  w ogóle  podawać  ceny  , ale  jak  już  podasz  i  to  sporo  wyższą  od  średniej ceny,  to się  nie dziw że nie  każdy w  to  chce  wierzyć 

Z moim tyłkiem wszystko w porządku a jak Twój ? Już nie boli ?  

Cena którą podał wcale nie jest tak dużo wyższa od średniej za taki towar. Ale z tego co zauważyłem najlepiej narzekać jak to w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Tak więc ,, Pajace'' zamiast szukać h-fów po 500 zł kupcie konkretnego odsadka to i pieniądze zobaczycie. Potrzebujecie masc na ból d*py czy samo przejdzie?  

Więc tak nie obrażaj chłopcze innych jeśli nie wiesz jak oni wychodzą na "hf'ie za 500,-"

Sam miałem porównanie ojciec kupił ładne MM po 1500,-/szt, w tym samym czasie ja kupiłem hf'y po ok 22 miesiącach sprzedawaliśmy waga podobna,cena za MM'a ok 1zł wyższa, karmione tak samo bo stały obok siebie, kwota przychodu różniła się max 700,- na korzyść MM, a ja i tak byłem do przodu :D  :D

Oczywiście czyste mięśniaki byłyby sprzedane w wyższej cenie tylko ciekawe kto wam sprzeda 100% mięśniaka tzw mleczaka??Zazwyczaj na sprzedaż są do sprzedaży odsadki a to już są koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Więc tak nie obrażaj chłopcze innych jeśli nie wiesz jak oni wychodzą na "hf'ie za 500,-"

Sam miałem porównanie ojciec kupił ładne MM po 1500,-/szt, w tym samym czasie ja kupiłem hf'y po ok 22 miesiącach sprzedawaliśmy waga podobna,cena za MM'a ok 1zł wyższa, karmione tak samo bo stały obok siebie, kwota przychodu różniła się max 700,- na korzyść MM, a ja i tak byłem do przodu :D  :D

Oczywiście czyste mięśniaki byłyby sprzedane w wyższej cenie tylko ciekawe kto wam sprzeda 100% mięśniaka tzw mleczaka??Zazwyczaj na sprzedaż są do sprzedaży odsadki a to już są koszta

kolego w pełni cie popieram miałem podobne przypadki z mm i hf aczkolwiek jak mi sie udaje kupić mieszanki poniżej 1000 zł to z wielką chęcią kupuję i wychodzę na nich po równo z hf a milej jak coś ładnego jest na stanie 

ale w pełni popieram twoją wypowiedź ekonomia powinna brać górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Tak mi też jest również lepiej popatrzeć na Dobrą sztukę a nie na renifera!!!Jednak to nie jest najważniejsze dla mnie i zapewne dla większości z Was Panowie liczy się zysk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jest,dać po 13 netto za odsadka a po tem sprzedać go po ,,10,,brutto to by trzeba było 100 na raz sprzedawać żeby na tym wyjść przy takiej wadze 600 +

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Jednak każdy myśli inaczej!!!NIe każdy lubi żeby mu dupsko ściskało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

Więc tak nie obrażaj chłopcze innych jeśli nie wiesz jak oni wychodzą na "hf'ie za 500,-"

Sam miałem porównanie ojciec kupił ładne MM po 1500,-/szt, w tym samym czasie ja kupiłem hf'y po ok 22 miesiącach sprzedawaliśmy waga podobna,cena za MM'a ok 1zł wyższa, karmione tak samo bo stały obok siebie, kwota przychodu różniła się max 700,- na korzyść MM, a ja i tak byłem do przodu :D  :D

Oczywiście czyste mięśniaki byłyby sprzedane w wyższej cenie tylko ciekawe kto wam sprzeda 100% mięśniaka tzw mleczaka??Zazwyczaj na sprzedaż są do sprzedaży odsadki a to już są koszta

Chłopcze ;) Nigdzie nie napisałem że na H-Fie nie  można wyjśc na swoje, bo i ja takie byki miałem. Napisałem że za MM nigdy nie osiągniesz takiej ceny jak za 100% byki. Bo zysk, a cena przy sprzedaży danej sztuki to są 2 różne rzeczy. Matematyki nie musisz mnie uczyć, bo i ja liczyć potrafię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj