matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mglowa    1

Oj da się da nabrać-sam kiedyś bym się przejechał....

A z wodą to jeden bak w ciężarówce(prawdopodobnie)zalany wodą i po załadowaniu bydła niby dobija powietrza a on otwiera zawór i powolutku na wagę...widziałem na własne oczy jak w ub.roku prawie miesiąc bez deszczu a po przejechaniu auta z bydłem tak jakby lało jak z cebra...

Oj da się da nabrać-sam kiedyś bym się przejechał....

A z wodą to jeden bak w ciężarówce(prawdopodobnie)zalany wodą i po załadowaniu bydła niby dobija powietrza a on otwiera zawór i powolutku na wagę...widziałem na własne oczy jak w ub.roku prawie miesiąc bez deszczu a po przejechaniu auta z bydłem tak jakby lało jak z cebra...

Jaka to firma z ta woda sołtys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidor111    14

sąsiad ma skladnice z nawozami także mam 200 m do wagi wiec nie ma opcji żeby mi jakąś tam wodę spuścił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

to inna sprawa,ale sam byłem przy takim czymś więc wiem co piszę...jak sądzisz to był ich pierwszy raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidor111    14

na dłuższych dystansach w upalny dzień mogło by się i im udać najlepiej to wsiąść w samochód i jechać za gościem i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JohanDeeres    6

Mam pytanie  trochę z innej perspektywy  chodzi mi o skupujących w kujawsko pomorskim wiem znam  Kulwicki Madejczyk Szczygliński Biernacki MCKEEN BEEF Grzybowski okolice Kowala mniej znany pewnie,ze Strykowa ubojnia Milex ,Kozia góra Koniarek, Wozniecki proszę o dalszych posredników oraz ubojnie jak ktoś chcę to może nr telefonu podać jeśli nie będzie to problem z góry dziękuje i myślę że jeszczę są inni  oprócz tych co wymieniłem są pośrednicy i ubojnie no może ubojnie nie bardzo ale pośrednicy skupujących bydło podacie ?????


Mam pytanie  trochę z innej perspektywy  chodzi mi o skupujących w kujawsko pomorskim wiem znam  Kulwicki Madejczyk Szczygliński Biernacki MCKEEN BEEF Grzybowski okolice Kowala mniej znany pewnie,ze Strykowa ubojnia Milex ,Kozia góra Koniarek, Wozniecki proszę o dalszych posredników oraz ubojnie jak ktoś chcę to może nr telefonu podać jeśli nie będzie to problem z góry dziękuje i myślę że jeszczę są inni  oprócz tych co wymieniłem są pośrednicy i ubojnie no może ubojnie nie bardzo ale pośrednicy skupujących bydło podacie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

witam zna ktos moze firme FACTOR  Grzegorz Pietrzyk z łagowa   

 

ja znam Kamila Kotwe z łagowa...to ilu ich tam jest tych chandlujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

hehe sluchajcie  jest ich tam z 10 napewno, ja  wlasnie z tamtad mam stalego odbiorce.Jaro330 Factor znam, czesty widok w mojej okolicy nie placi rewelacyjnie :)

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro330    5

dzwoniłem własnie mówił ze do 8 zł miesny dry.png  ciekawe jak oni waza ale pewnie jak kazdy  co sie sprzedaje na samochod to oszukuje  z 50 kg troche szkoda bo sie chodzi przy tym tyle i jeszcze sie po d*pie dostaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

jaro330.Ja z Factorem handlowalem hmmm ze 3 lata temu.Wtedy 3 byczki wazylismy na wadze u mego znajomego ale marudzil  cos wtedy Factor.Jak przyjedzie to jak kazdy handlarz odrazu cena maleje,chyba ze masz dobry towar to nie daj sie ich gatce.Ja go tak srednio polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Mam pytanie  trochę z innej perspektywy  chodzi mi o skupujących w kujawsko pomorskim wiem znam  Kulwicki Madejczyk Szczygliński Biernacki MCKEEN BEEF Grzybowski okolice Kowala mniej znany pewnie,ze Strykowa ubojnia Milex ,Kozia góra Koniarek, Wozniecki proszę o dalszych posredników oraz ubojnie jak ktoś chcę to może nr telefonu podać jeśli nie będzie to problem z góry dziękuje i myślę że jeszczę są inni  oprócz tych co wymieniłem są pośrednicy i ubojnie no może ubojnie nie bardzo ale pośrednicy skupujących bydło podacie ?????

Mam pytanie  trochę z innej perspektywy  chodzi mi o skupujących w kujawsko pomorskim wiem znam  Kulwicki Madejczyk Szczygliński Biernacki MCKEEN BEEF Grzybowski okolice Kowala mniej znany pewnie,ze Strykowa ubojnia Milex ,Kozia góra Koniarek, Wozniecki proszę o dalszych posredników oraz ubojnie jak ktoś chcę to może nr telefonu podać jeśli nie będzie to problem z góry dziękuje i myślę że jeszczę są inni  oprócz tych co wymieniłem są pośrednicy i ubojnie no może ubojnie nie bardzo ale pośrednicy skupujących bydło podacie ?????

 

I  co  powiesz  o  pierwszej  trójce z  tej listy-  który  Twoim  zdaniem  najlepszy  i dlaczego  ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoter    13

z sitarskim handluję pare lat niema z nim problemów ja ważę na swojej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

w łódzkie też sitarski zagląda od czasu do czasu

ja mu nie sprzedawałem, słyszałem tylko że na kase trzeba czekać

kiedyś zajeżdżali krowiński ,bolo, dzierzba, więcek

wszyscy świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

Pogranicze Podkarpacia i Lubelszczyzny 8 zł brutto za LM 893kg, nikt więcej nie chciał dać, tylko każdy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyszok92    2

To Łata Mirek ze Świętokrzyskiego za czyste LImousine proponuje mi 8.7 brutto. Mam swoją wagę która stoi obok szopy więc chyba wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoter    13

to on w lubelskie tez jezdzi? marcin sitarski ze swietokrzyskiego|?

 

tak jezdzi. i nie tylko w lubelskie marcin sitarski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

my 2 razy do factora oddawaliśmy, płatność szybka a waga trzeba by było sprawdzić. Cena u nich to jak ktoś dobrze negocjuje to można łądną dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj