Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

słyszał ktoś o takim handlarzu  z Trzebieszowa woj.lubelskie, nazwisko Izdebski chyba Andrzej. nr tel 693164350

chce się wypromować bo w okolicy co drugie drzewo z jego reklamą.

Twierdzi że daje konkurencyjne ceny i możliwość sprawdzenia wagi, tylko Ciekawe jak z płatnością

Bo co z tego, że cena dobra i waga pewna jak pieniędzy na koncie nie będzie:)

Zbyszko    675

Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu . Ile ten handlarz może dać więcej a ile może walnąć na wadze ? 

Sceptyków nie brakuje na tym forum Panie awatar .

Maroslaw0770    176

słyszał ktoś o takim handlarzu  z Trzebieszowa woj.lubelskie, nazwisko Izdebski chyba Andrzej. nr tel 693164350

chce się wypromować bo w okolicy co drugie drzewo z jego reklamą.

Twierdzi że daje konkurencyjne ceny i możliwość sprawdzenia wagi, tylko Ciekawe jak z płatnością

Bo co z tego, że cena dobra i waga pewna jak pieniędzy na koncie nie będzie:)

Ja bym go omijał szerokim łukiem, dawał mi 60groszy mniej na kilku sztukach niż inny... Straszny cwaniak, myślał, że trafił na frajera... Po dłuższych negocjacjach, i tak podniósł cenę o te 60 groszy, ale za taką zagrywkę i tak mu nie sprzedałem i u mnie nie ma już czego szukać..

Wiadomość z agroFakt.pl

chudy123    2

oferta za byki mm 7,50 netto hf 6,80 netto, probuje wyrwac za mm 7,80 ale nie wiem czy dostane tyle

kazik6    2

mikkrus kto tyle proponował?jestem z okolic kaliskiego wiec mamy nie daleko do siebie

Azor07    144

Sprzedane 2 byki MM 839kg brutto 7.50+Vat  916kg brutto 7.60+Vat .Zdjęcia w galerii .

GABBER85    2

Macie jakies namiary na skup w północnej małopolsce , który by dobrze płacił oczywiście... prosze o nr tel i nazwe,

DZIEKI

KARGO    78

Do kogo polecacie sprzedać bydło w woj. Podlaskim?

U nas najlepiej placi beef marek

Dawid19890    5

Byki poszly w gore o 20-30gr poubojowo to na zywa wage powinny podskoczyc o 40-60gr rowno tydzien temu sprzedawalem przez posrednika ktory bierze 100zl prowizji ale dostaje duzo wyzsze ceny:
-Krzyzowka limuze wazony na samochodzie rowno 800kg klasa U-3 waga tuszy 440kg 13.80 netto
-Hf waga z samochodu 863 waga tuszy 450kg klasa O+3 12.96 netto
Byki sprzedane do Sokolow SA
Pierwszy raz trafilem na uczciwego posrednika ktory bierze 100zl od sztuki i wszystko jest zalatwione profesjonalnie. Pozdrawiam

Zbyszko    675

Byki poszly w gore o 20-30gr poubojowo to na zywa wage powinny podskoczyc o 40-60gr rowno tydzien temu sprzedawalem przez posrednika ktory bierze 100zl prowizji ale dostaje duzo wyzsze ceny:

-Krzyzowka limuze wazony na samochodzie rowno 800kg klasa U-3 waga tuszy 440kg 13.80 netto

Pierwszy raz trafilem na uczciwego posrednika ktory bierze 100zl od sztuki i wszystko jest zalatwione profesjonalnie. Pozdrawiam

Chyba coś ci pokićkało się .

Gladiator    110

Ceny jak z kosmosu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.