matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robi57362    2327

Nie sadzilem ze jeszcze tak sie sprzedaje na oko ja tak bym nigdy bie sprzedal no chyba ze bym je najpierw przewarzyl bo tak to myslal bym o tym 2 tygodnie. Cena u mnie bez wiekszych zmian 7.2 za hf bbrutto


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

 Nie znam gościa i nie twierdzę że nie oszukuje , ale czy ty byś pojechał do kogoś kto z miejsca traktuje cie jak złodzieja ? :ph34r:  Znając życie to tacy którzy kombinują na wadze to szybko kończą karierę . I albo jestem naiwny , albo w większości nie wierzę w te opowieści o niedowarzaniu .

 

Ja jak nie miałem wagi to co jakiś czas jak przejeżdżali handlarze to się pytali czy jest coś do sprzedania ,a teraz jak stoi waga to nawet jeden się nie zapytał (choć logiczne że jak waga stoi to jest coś do sprzedania) . Dziś sprzedany byk MM 892kg  brutto ,8.30 brutto odbiorca Brzegowy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwan1248    1

Dziś każdy kantuje i tak na swoje wyjdzie tylko nie rolnik 2 lata i co już nawet swojej roboty nie liczysz, a tak poza tym wujek kupił wagę to mu trudno teraz ciężko sprzedać :D mówi ze do garażu wstawi ostatnio kupiec przyjechał (nie mogę powiedzieć kto)to jak zobaczył wege to dostał pilny telefon i musiał jechać a jak chcieliśmy zadzwonić to tel. wyłączony czyli jednak coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

jest jest jak nie miałem wagi to się furtka nie zamykała a teraz kupujących NIMA przypadek nie, jerzdzą te cwaniaki cały czas ale nie wezmą u tych co jest waga      A KOLEGA  MÓWIŁ MI ZANIM KUPIŁEM JAK KUPISZ WAGĘ TO BYKÓW NIE SPRZEDASZ PROROK CZY CO

Edytowano przez iwik073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Są tacy co kantują, ale nie przesadzajcie źe wszyscy. Ja od jakichś 2 lat sprzedaję według wagi samochodowej i mam stałego odbiorcę. Ceny teź daje dobre, kasa na następny dzień po odbiorze.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

no ja już czwarty tydzień sprzedaję i sprzedać nie mogę , i chyba całą tą imprezę przełożę na styczeń lub luty muszę od nich odpocząć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Są tacy co kantują, ale nie przesadzajcie źe wszyscy. Ja od jakichś 2 lat sprzedaję według wagi samochodowej i mam stałego odbiorcę. Ceny teź daje dobre, kasa na następny dzień po odbiorze.

 

Pewnie że są ja na swojego odbiorcę  też nie narzekam w moich stronach skupuje ponad 20 lat . Propozycja za jałówkę 7.20 brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

Ja jak nie miałem wagi to co jakiś czas jak przejeżdżali handlarze to się pytali czy jest coś do sprzedania ,a teraz jak stoi waga to nawet jeden się nie zapytał (choć logiczne że jak waga stoi to jest coś do sprzedania) . Dziś sprzedany byk MM 892kg  brutto ,8.30 brutto odbiorca Brzegowy

 

 

To mówisz że Brzegowy jest w miarę w porządku też mam do sprzedania 2 sztuki po świętach, a nie wiesz po ile za świnie płaci w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Witam koledzy a jak ceny bykow w Kuj-pom? Polecacie kogos? bo na luniew.skich narzekam...

 Czemu na łuniewskich narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedane do Łuniewskich 10 sztuk ncb. Cena 7.20 netto 6% na okarmienie.Waga średnia 690 brutto,z luzu,wiek 18-20mies.


Witam koledzy a jak ceny bykow w Kuj-pom? Polecacie kogos? bo na luniew.skich narzekam...

 

Właśnie o co chodzi z Łuniewskimi ? Grzegorz przyjeżdżał do Ciebie po byki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Do mnie jutro ma przyjechac od łuniewskiego ogladac. Sam dzwonil i pytał czy mam cos na teraz do sprzedania. Z sokołowa tez dzwonia co 2 dni i koniecznie chca kupic do konca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

To mówisz że Brzegowy jest w miarę w porządku też mam do sprzedania 2 sztuki po świętach, a nie wiesz po ile za świnie płaci w tym tygodniu

 

4.50 netto . Na po świętach mają jakieś zapotrzebowanie na bydło bo radził się wstrzymać ze sprzedażą ,więc jak masz to możesz zadzwonić . :)

 

Edytowano przez Azor07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

sprzedane dwa simy z oka po 650 kg po 8,50 brutto

 

na potrącenie ile procent ? :D

gdybym znał realną wagę byka pokusiłbym sie na taką sprzedaż w innym przypadku dla mnie poroniony pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj