matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Azor07    765

Sprzedana jałówka 730 kg , 7 brutto . Byki lekko w górę , ale na 8 zł brutto musi być jak malowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Brzegowy tak daje?

Tak jego naganiacz był wczoraj za bykami i na już potrzebują jak to określił, z tym,że moje muszą jeszcze stać bo po pierwsze 10 czerwca mija czas w ARiMR dla dopłaty, a po drugie to ma jeszcze bardzo dużo ziemniaka paszowego i coś zeżreć to musi.Jeśli nic nie dokupię takiego żrącego to moje będą stały jeszcze cały czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu333    1

Witam mam 5 byków do sprzedania interesowało by mnie na żywa wage i czy moze macie jakiś dobrych odbiorców w województwie wielkopolskim oraz Łódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z braku paszy jestem zmuszony sprzedać byki takie po 500 kg (mam nadzieję , że tyle mają może trochę wiecej) oraz jałówki po 400 kg czy takie coś ktoś kupi na ubój ? bo do dalszego chowu ciężko coś sprzedać w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z braku paszy jestem zmuszony sprzedać byki takie po 500 kg (mam nadzieję , że tyle mają może trochę wiecej) oraz jałówki po 400 kg czy takie coś ktoś kupi na ubój ? bo do dalszego chowu ciężko coś sprzedać w tym roku.

 

Sprzedać sprzedasz ale na rewelacyjną cenę to nie licz nawet

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj sprzedana krowa 50% LM, ale ruda w wadze 488 kg- skitka to 448 kg na czysto za 4,10 zł brutto. Do tego skitka 8%. Jak pytałem w sobotę to krowy 600-700 kg 5-5,50 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Panowie z braku paszy jestem zmuszony sprzedać byki takie po 500 kg (mam nadzieję , że tyle mają może trochę wiecej) oraz jałówki po 400 kg czy takie coś ktoś kupi na ubój ? bo do dalszego chowu ciężko coś sprzedać w tym roku.

 

A ile tych byków chcesz sprzedać? hf-y jakieś łosiowate, czy coś lepszego i w jakim wieku? A z pomorskiego dokładniej to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoxim    13

dzisiaj sprzedany byk ncb 22 miesiące 760kg po 6,80 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoswazny    0

to po ile takie coś liczyć ?

byki jak hf to chyba 6,50 a jałówka 5 zł ale niewiem dokładnie

Ile mogę dostać za krowę hf około 700 kg ?mazowieckie

jak ok 720 i ładna to 5.30-5.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

dziś sprzedana krowa HO 597 kg po 5.5, 2 byki HO po 560 kg 7,2 brutto mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Panowie z braku paszy jestem zmuszony sprzedać byki takie po 500 kg (mam nadzieję , że tyle mają może trochę wiecej) oraz jałówki po 400 kg czy takie coś ktoś kupi na ubój ? bo do dalszego chowu ciężko coś sprzedać w tym roku.

ZA takie byczki jak nie daj Boże hf'y to dostaniesz z 5,5 a jałówki może 5...........

Na ubój wezmą wszystko tylko kwestia ceny..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniser1    0
rolnikw My sprzedawaliśmy do Krause-go. Pierwszy raz po kilku letniej przerwie. Jeszcze kasy na koncie nie ma. Mykilka szt. do Biernackiego ale ta firma to chyba jakaś kpina. Nie to że walą ostro na wadze to jeszcze mieszańce liczą jak HF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile tych byków chcesz sprzedać? hf-y jakieś łosiowate, czy coś lepszego i w jakim wieku? A z pomorskiego dokładniej to gdzie?

 

razem jest 120 sztuk tak połowę bym sprzedał są i byki hf i ncb oraz jałówki mięsne

 

powiat starogardzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nespe    0

przy tylu szt. to sobie zadzwoń do kilku ubojni żeby przyjechali ich ludzie i niech ci dadzą normalną cene ...możliwe ze dostaniesz lepsza cene niż my co mamy kilka sztuk nawet byki po 700 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

trzymać tyle bydła i nie być zorientowanym odnośnie cen na rynku -dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas29    42

sprzedane 4 sztuki 1mm 3ncb waga 3964 po 7,80brutto mazowieckie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj