matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19685

Mówisz że ładne ,a te jakie ? (piękne) [galleryimg=628193] kliknij na zdjęcie i zajrzyj

byk nie za specjalny z tąd ta cena....i w dodatku miał grzybicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sup321    13

Nie wiecie jak teraz sobie radzi przedsiębiorstwo  Górny z Giżycka. Dobrze płacili ale długo trzeba było  czekać na kasę. Nie wiecie jak teraz jest u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

Biernacki nie płaci, ja dostałem zaliczke 3/4 na konto w czasnie załadunku ( umawialiśmy się na więcej i żaluje że wypusciłem tira z podwórka ) a za reszta bede czekać do zniw pewnie bo już dawno po terminie!

 

No ja też się umówiłem na wiecej zaliczki w wpłyneło mniej żałuje że oddałem. Za 2 szt mi brakuje - Dzonię codziennie mam nadizje ze im sie znudzi w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Im się nie znudzi tak jak powyżej Wezwanie do zapłaty i kasa zaraz się znajdzie Tylko dobrze trzeba napisać i poleconym wysłać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

byk nie za specjalny z tąd ta cena....i w dodatku miał grzybicę

 

To HF (zkordalski )które ważyły 650 i 660 były ładne i cena 7.45 zł  jak to możliwe skoro ten miał 984 kg, moim zdaniem to typowy HF i dlatego taka cena ,a (zkordalski) może miał wcale nie HF tylko MM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Im się nie znudzi tak jak powyżej Wezwanie do zapłaty i kasa zaraz się znajdzie Tylko dobrze trzeba napisać i poleconym wysłać ;)

i jak się nie wywiązują to wniosek do sądu - sąd zasądzi, z papierkiem do komornika i oddają z odsetkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psamian    3

Sprzedawał ktos moze bydło do Nowaka ? Jego oferta to 12.8 zł netto na klase O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

i jak się nie wywiązują to wniosek do sądu - sąd zasądzi, z papierkiem do komornika i oddają z odsetkami :)

 

A po jakim czasie można wysłać wezwanie do zapłaty >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Dzisiaj sąsiad sprzedał byczka  krzyzówka niby mm ale 620 kg 8% po 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

sprzedany HF 658 po 6,20+wat


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidor111    14

słaba cena mam kilka sztuk ale trzymam jeszcze zapas paszy jeszcze jest choć chyba lepiej opłaciło by się ją sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

co sie dzieje z tą ceną czyżby zmowa cenowa zakładów ? jeszcze niedawno 7 zł za hf dawali miesne koło 8 zł a teraz hf maks 6,30 ..... masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

dziś sprzedane dwie krowy 700kg 5zł        670kg 5.7zł      ceny brutto waga brutto

Krowiński  Piotruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685

Kolego zmowa zmową wykorzystuje sytuacje, paszy mało, dopłat niema zboże tanie a cóś trza wypchnąć żeby ruszyć wiosną, do tego dochodzi dość spora podaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A po jakim czasie można wysłać wezwanie do zapłaty >?

Po  upływie  terminu  płatności  faktury 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

u nas byk hf 6 , mm 7 netto maksymalnie , krowa 5,3

dziś pytałem

do 600 kg nie chcą brać, powyżej 850 też nie

może po 15 marca coś sie zmieni, trzeba dzwonić

łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

A po jakim czasie można wysłać wezwanie do zapłaty >?

Ile masz na fakturze? Płatność do 14 dni czy do 30? Po upłynięciu czasu zapisanego na fakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

Pini Beef

Jałówki E  12,90 

Byki R 12,90 

Łuków 

Byki R około 12,30 

 

Ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

I standardowe pytanie, brutto czy netto?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JohanDeeres    6

dzwoniłem właśnie do tej Alicji nie odbiera od godziny 16 nie wiem co jest grane może macie inny numer do pini beef był bym wdzięczny jak podacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj