matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

JarekBazydlo    2504

Moj kolega aprzedawal dzis 2 byki które rano mu przewazylem i jeden miał 810 a drugi 760 przyjechali po nie i ten co miał 810 to u nich 750 a drugi 700 więc ten zamknął brame zawolal nas kilku bo czekaliśmy w stodole i pyta sie czy wazo jeszcze raz czy chcą tu zostać na dłużej a oni że zapomnieli skalibrowac wage bo byla myta i takie tam sciemy:) Popykali popykali i drugi raz byki na wage i tym razem ważyły co do kilograma:) Jak przeliczylismy to na 2 sztukach mieli by 900zł! Wiec UWAGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

Moj kolega aprzedawal dzis 2 byki które rano mu przewazylem i jeden miał 810 a drugi 760 przyjechali po nie i ten co miał 810 to u nich 750 a drugi 700 więc ten zamknął brame zawolal nas kilku bo czekaliśmy w stodole i pyta sie czy wazo jeszcze raz czy chcą tu zostać na dłużej a oni że zapomnieli skalibrowac wage bo byla myta i takie tam sciemy:) Popykali popykali i drugi raz byki na wage i tym razem ważyły co do kilograma:) Jak przeliczylismy to na 2 sztukach mieli by 900zł! Wiec UWAGA!

.A cena możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Chyba przelewem dokładnie nie wiem bo ja im nie sprzedaje
Ale niech tak kupią 5 byków dziennie i zarobek maja ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

To ciekawe jak będzie z tym przelewem... Jeżeli dotrze to na pewno na koniec terminu płatności


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Chobot, 12 netto za O, 13,2 netto za U, u handlarzy ceny zawsze spadają, zawsze. Jeśli macie znajomego może wam powiedzieć żeby się wstrzymać itd., ale handlarz ma na sztuce nawet 700zł więc za takie pieniądze warto i o sztukę walczyć. I to nie są moje wymysły, tylko ludzi tym zajmujących się. Wy pracujecie na to 1,5 roku a mu zależy tylko na kupnie. Ktoś wyżej napisał 7,6 zł limousine, czysty? Nie wiem, kto tak oferuje ale ja chętnie zapłacę po 8 netto i biorę, ba 8,5 netto. Ostatnio sprzedawałem byczki i poszedł u pewnego rolnika limousine, młody, 65% wybicia, przy 520 kg dał ponad 320kg mięsa, przy 13,2 daje to w przeliczeniu 9,4 zł/kg brutto. Dobrego towaru nie ma tak dużo i to kupujący powinni zabiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

A jak by nie poprawii wagi jak by się skonczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Chobot, 12 netto za O, 13,2 netto za U, u handlarzy ceny zawsze spadają, zawsze. Jeśli macie znajomego może wam powiedzieć żeby się wstrzymać itd., ale handlarz ma na sztuce nawet 700zł więc za takie pieniądze warto i o sztukę walczyć. I to nie są moje wymysły, tylko ludzi tym zajmujących się. Wy pracujecie na to 1,5 roku a mu zależy tylko na kupnie. Ktoś wyżej napisał 7,6 zł limousine, czysty? Nie wiem, kto tak oferuje ale ja chętnie zapłacę po 8 netto i biorę, ba 8,5 netto. Ostatnio sprzedawałem byczki i poszedł u pewnego rolnika limousine, młody, 65% wybicia, przy 520 kg dał ponad 320kg mięsa, przy 13,2 daje to w przeliczeniu 9,4 zł/kg brutto. Dobrego towaru nie ma tak dużo i to kupujący powinni zabiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

Moj kolega aprzedawal dzis 2 byki które rano mu przewazylem i jeden miał 810 a drugi 760 przyjechali po nie i ten co miał 810 to u nich 750 a drugi 700 więc ten zamknął brame zawolal nas kilku bo czekaliśmy w stodole i pyta sie czy wazo jeszcze raz czy chcą tu zostać na dłużej a oni że zapomnieli skalibrowac wage bo byla myta i takie tam sciemy:) Popykali popykali i drugi raz byki na wage i tym razem ważyły co do kilograma:) Jak przeliczylismy to na 2 sztukach mieli by 900zł! Wiec UWAGA!

 

kto odbierał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

dwa byki mięsne, 8,2 zł/kg brutto

waga?kto brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Byczki i jałoszki waga 150-300 kg po 12 zł/kg sprzedajemy, simental i jest sporo chętnych :) 


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19
Napisano (edytowany)

Moj kolega aprzedawal dzis 2 byki które rano mu przewazylem i jeden miał 810 a drugi 760 przyjechali po nie i ten co miał 810 to u nich 750 a drugi 700 więc ten zamknął brame zawolal nas kilku bo czekaliśmy w stodole i pyta sie czy wazo jeszcze raz czy chcą tu zostać na dłużej a oni że zapomnieli skalibrowac wage bo byla myta i takie tam sciemy:) Popykali popykali i drugi raz byki na wage i tym razem ważyły co do kilograma:) Jak przeliczylismy to na 2 sztukach mieli by 900zł! Wiec UWAGA!

kolego oświeć nas skąd jest owa piękna firma dobroczynna

 

 

Edytowano przez iwik073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYZYNH    3

Ile mogę dostać za byka ze złamaną nogą ma ok .500kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

znajomy posiada byka który 2 dni temu skonczył 30 miesiecy a dzis był go ogladac to juz 1 zł mniej dawaja:(

 

Kolego dwa tygodnie temu od znajomego Biernacki zabierał 100% HF'a w wieku 37 miesięcy w wadze 1070kg  to zapłacił mu 6,5 netto przy czym za takiego do 30 miechów dawali max 6,7,- netto czyli tylko 0,2 zł w dół, gonić dziada z podwórza i tyle!!!

Chłopy sprzedawajta byki. U nas juz dzisiaj juz 6,5 daja za HF i mowia ze bedzie gorzej.

 

 

A u nas 6,50 + vat za mm, przez 2 tygodnie poleciały złotówke w dół, a mogłem sprzedać wcześniej

I właśnie z powodu takich postów byłem za tym aby posty na temat cen mogli dodawać użytkownicy z jakimś stażem, a nie jakieś dwa za***ane oszołomy zarejestrowały się i zaraz sieją zamęt!!!!

Jak dają ci debilu 6,5,- za mm'a to pisz do mnie na priv a w ciągu tygodnia od ciebie go zabiorę-mam koniowóz i na szt min 0,8,- zł/kg do przodu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Głupoty pieprzysz i jeszcze liczysz, że ktoś w to uwierzy. Na pierwszy rzut oka widać, że Ty i ten gościu post wyżej od twojego jesteście tu tylko po to by siać zamęt i to w wiadomym celu.

 

Nie dobijaj mnie, jestem wystarczająco załamany tymi spadkami. Jestem z pomorskiego, najbliżej mam do ubojni Obojan, i do nich sprzedaje już od kilku lat. Bez problemu sprawdzisz ich cennik w necie, lub możesz zadzwonić. Nie ukrywam że później licze na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Chłopy sprzedawajta byki. U nas juz dzisiaj juz 6,5 daja za HF i mowia ze bedzie gorzej.

jozek daj po 6zł i wez ode mnie !!!

 

Ale fakt faktem ze spadły 30-50 gr 

 

ale za dobry towar w U klasie nadal około 9 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miosio    4

Kolego dwa tygodnie temu od znajomego Biernacki zabierał 100% HF'a w wieku 37 miesięcy w wadze 1070kg  to zapłacił mu 6,5 netto przy czym za takiego do 30 miechów dawali max 6,7,- netto czyli tylko 0,2 zł w dół, gonić dziada z podwórza i tyle!!!

 

a tu był BM Kobylin

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

następne cwaniaki

 co do byka ze złamaną nogą to za lm 100% 450kg ze złamana nogą-sam wszedł na samochód Brzegowy dał w czerwcu 1200,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

Głupoty pieprzysz i jeszcze liczysz, że ktoś w to uwierzy. Na pierwszy rzut oka widać, że Ty i ten gościu post wyżej od twojego jesteście tu tylko po to by siać zamęt i to w wiadomym celu.

prawda prubuja ludzi na strach  zeby tylko sprzedawali bo bydlo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miosio    4

predzej z zlamana noga pojdzie na WBC i zalezy jak sie wybije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Kolego dwa tygodnie temu od znajomego Biernacki zabierał 100% HF'a w wieku 37 miesięcy w wadze 1070kg  to zapłacił mu 6,5 netto przy czym za takiego do 30 miechów dawali max 6,7,- netto czyli tylko 0,2 zł w dół, gonić dziada z podwórza i tyle!!!

 

 

I właśnie z powodu takich postów byłem za tym aby posty na temat cen mogli dodawać użytkownicy z jakimś stażem, a nie jakieś dwa za***ane oszołomy zarejestrowały się i zaraz sieją zamęt!!!!

Jak dają ci debilu 6,5,- za mm'a to pisz do mnie na priv a w ciągu tygodnia od ciebie go zabiorę-mam koniowóz i na szt min 0,8,- zł/kg do przodu jestem

 Hamuj, troche więcej kultury. To jeszcze niezłe ceny masz u siebie. Ale mi to nic nie pomoże, bo też chcesz mi tylko 6,50 dać, z tego co zrozumiałem.

U nas powyżej 30 miesięcy 50gr mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj