Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczypka    58

zjeść zjadły ale tak strasznie stare niebyły u mnie od 5 stycznia (miały ok 20 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

saszeta    72

sprzedałem słonie średnio 139.5 kg 4.2+wat i nie żałuje że je aż tak przetrzymałem dwa tygodnie temu dostał bym 3.8+wat 

 

chyba w grudniu przetrzymałem, to nie dość że zjadły to cena zleciała o 50 groszy. To loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

Kto odbierał?

 

rokita   serock  gm. pruszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    52
Napisano (edytowany)

Mam możliwość kupienia tucznika od gospodarza koło 130 kg po 5 zł za kg, dobra cena? Z tego co tutaj wyczytałem to cena wyższa kilkadziesiąt groszy jak w skupach.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    1247

jak od małego gospodarza to dobra cena, a jak od bambra to 3 max bo to same ścierwo na sztucznym z gmo co w 3 miesiące urosło. Tego żwać się nie da bo odór premixów idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    870

Mam możliwość kupienia tucznika od gospodarza koło 130 kg po 5 zł za kg, dobra cena? Z tego co tutaj wyczytałem to cena wyższa kilkadziesiąt groszy jak w skupach.

 

drogo i to bardzo, ja sobie liczę zazwyczaj 20-30 groszy więcej jak na skupie jest. Jak było po 3.50 sprzedawałem po 3.80 a jak było 3.80 to po 4zł. Tyle że ja sobie doliczam jeszcze 7% vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    52

Jak za drogo to sam sobie uchowaj.

Masz rację tak zrobię, nie kupię i sam uchowam. Nie będę tego hodowcy swoim kosztem dorabiał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    370

Ale  byś  go  dorobił.............   raptem  z  70  zł.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    52

Masz racje tylko 70 zeta, ale skoro towar wart jest x to czemu mam płacić x+70? Pieniądze nie duże jednak po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    26

Masz racje idz do sklepu i kup sobie wyrobów zamiast dupe komuś zawracać, a tak w ogóle przy większej partii ta cena na pewno jest już do osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    446

Kolego w czym widzisz problem, za drogo nie kupuj nikt cię nie zmusza, problem Twój polega na tym że nie potrafisz sam podjąć decyzji czy kupić lepiej żeby koledzy z AF zadecydowali za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×