Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
staszek131415    2020

A  co Was niemcy obchodzą ? Tu jest Polska jakbyście nie wiedzieli , TO  tak jakby napisać że w niemczech jest najniższa pensją 1500 euro i u nas też takie pensje wprowadzić PO-PSL odpowiada w całości za sytuację na rynku trzody Za ASF to kilku politykow trzebaby wsadzic do paki za niedopelnienie obowiazkow .

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1247

Ale jak germański w dół to i u nas spadki bo moda na germańskie, a jak u germańskiego w górę to u nas bez obniżek, a jak pociągnie 3x w górę po kolei to i u nas za 4 dygnie.

Mefiq    2

3,80zł Opolskie- okolice Olesna, rano poszły

Edytowano przez Mefiq

ukaszProcho    22

Czyli cena zeszła to takiej jak była przed świętami. A Ci którzy zdarzyli sprzedać świnie w świątecznej cenie to po prostu mojej stracili albo wyszli na zero. W łódzkim tez pewnie ostro obniżki ale narazie nie orientuje się bo nie mam

Piotr0224    6

A najciekawszy z tego wszystkiego fakt że świń coraz mniej ale wieprzowiny pełno i wszystko tłumaczą że popyt mały. Jeszcze pare lat temu ludzie zjedli 20 mln świń a teraz nawet 10 nie mogą. Wniosek taki że 10 mln jemy z germani i dani a o tym żadne zakłady już nie pisną ani słówka

songo    871

a może faktycznie 50% społeczeństwa została wegetarianinami? Ceny są teraz śmieszne, ja to ciągne tylko dlatego, że ciągle mam nadzieje, że rząd zrobi coś z tym importem germanskiego i duńskiego syfu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.