Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

W tamtym tygodniu 4.9 netto więc slabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świnie w górę a ceny coś stoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna88    7

pozdrawiamy z żółtej strefy ASF w lubelskim szacunkowo ok 3,5tysiąca świnek czeka u rolnikó nikt ich nie chce kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15348

Moje też czekają, zboże zjedzą świń nikt nie kupi i ani za zboże ani za świnie kasy nie będzie. Dojdzie do tego że trzeba będzie kupić ASF by wybili do nogi dali kasę i żyć ze zboża póki wszystkiego nie zjedli. Chory to system nie świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Songo nie stoją bo od wczoraj już u Podgajny o 30 gr w górę z 4,80 na 5,10 cena wyjściowa oczywiście zależna od ilości i jakości można by powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

A na moje to trybie pilnym wezwać ministra i albo coś z tym robi albo do Warszawy te świnie zawozicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja świnie sprzedaję często i małymi partiami, więc raczej nikt po 6-8szt nie przyjedzie :/ Podgajnemu ostanio sprzedawałem byka to za słabego HF dał 6.5+vat to nawet zadowolony byłem. Ciekawe ile borek teraz będzie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas też 5.10+VAT a maciory 3.30+VAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

Cena z soboty ( już po podwyżce w Niemczech ) 4,9 netto 10 sztuk - mniej niż miesiąc wcześniej, zdzierstwo w biały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Umówione na mięso świnie po 6.60 plus VAT za 30 szt. żółta strefa


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj