Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cover    8

w piątek poszły po 6,65 za E. Łódzkie przy 21 sztukach.Wyszły nie tak źle, i na żywą wyszły po 5,15 + vat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od 4.07 sprzedaję w tej samej cenie 6,40-6,50 kl E.Z ceną według mnie najwięcej zamieszania robią pośrednicy ;[

 

Kto tak słabo płaci?To już lepiej dać na żywa pośredników szerokim łukiem omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

W przeliczeniu na żywo wychodzi 5,40netto przy 14 szt,więc jestem zadowolony+umowa na odbiór :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

to wybicie 83% :blink:

Mi raz wyszło 81,5 a w Kutnie to chyba standardowo 78%

Edytowano przez saszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W przeliczeniu na żywo wychodzi 5,40netto przy 14 szt,więc jestem zadowolony+umowa na odbiór :lol:

 

Nie wiem jak to wyliczyłeś że przy tej cenie no papier wszystko przyjmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Kutno to na wszystkim kroi. o Mięsnosći nie wspominając.... Skiba poprzedni tydzien 6.5 netto za E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Nie wiem jak to wyliczyłeś że przy tej cenie no papier wszystko przyjmie ;)

 

Ja podałem cenę za E,a poszło 12 S-6,62,2szt E-6,52 ;średnia mięsność 60,01.Różnica w cenie 12groszy za umowe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

NIebieska strefa zakaz handlu do 15 października, 50 sztuk już po 130kg i nie wiadomo co robić :(


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Wie ktoś może cos na temat tego czy biorą zakłady świnie z żółtej strefy w obecnej chwili? Chodzi mi dokładnie o wschodnie Mazowsze.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Wyszły u Mroza po 5,70 brutto w przeliczeniu na żywą

Edytowano przez Raptus902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O kurka dawno nie było takiej ceny żeby jeszcze pośrednicy dali te +20gr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

songo wierz ile teraz darek płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj