Polecane posty

RafaKdziela    443

Koledzy dostaliście może decyzje z ARR w sprawie dopłat do tuczników .Bo mi odmówili dopłaty prawie do połowy zwierzaków .

Jak to jest u was ?. Oczywiście będę się odwoływał .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Warunek otrzymania doplat do trzody chlewnej d 5 do 2tys swin.przewidywana doplata to 70zl.do ubitej sztuki.Okres doplat obowiazuje ostatni kwartal roku 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2411

Dzisiaj dostałem decyzję, przyznali mi do każdej sztuki, płatność do 30 czerwca. A jaki powód podali nieprzyznania dopłaty do prawie połowy świń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

70zl daja wowczas gdy duzo sprzedaż i jest brany pod uwage tez gdzie te swinki zostaly czy w Polsce czy zagranice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Koledzy dostaliście może decyzje z ARR w sprawie dopłat do tuczników .Bo mi odmówili dopłaty prawie do połowy zwierzaków .

Jak to jest u was ?. Oczywiście będę się odwoływał .

 

Otrzymałem  decyzję, wszystkie sztuki zgłoszone zostały uwzględnione.W Twoim przypadku jeżeli sprzedawałeś pośrednikowi istnieje możliwość robienie wałków przez niego,mam nadzieje że posiadasz oryginały faktur,u nas były przypadki wystawiania lewych faktur i wtedy

masz na karku US :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

70zl daja wowczas gdy duzo sprzedaż i jest brany pod uwage tez gdzie te swinki zostaly czy w Polsce czy zagranice

Co ty za brednie opowiadasz? 70 czy 75 zł to była propozycja a ustalona stawka jest 40 i 20 zł bez względu czy sprzedało się 10 czy 1000 sztuk, to gdzie świnie zostały sprzedane również jest bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Lukacz a czy napisalam ze tyle kazdy musi dostac?Napisalam ogolna stawke przewidziana i za jaki okres sprzedazy.Wiadomo ze im wiecej wnioskow zloza rolnicy to i pozniej pieniedzy brakuje tych co obiecuja zeby dac to pomniejszaja aby kazdy dostal choc troche.Niestety bardzo duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dzisiaj dostałem decyzję, przyznali mi do każdej sztuki, płatność do 30 czerwca. A jaki powód podali nieprzyznania dopłaty do prawie połowy świń?

 

Napisali mi ,że  do tej części bez dotacji nie został stwierdzony ubój tych sztuk .Dla mnie to jest kosmos .Pytałem się czy świniaki moje pojechały na wycieczkę zagraniczną ,bo chyba nie wyparowały skoro mam faktury .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

ja też dostałem info że 3 szt niezostały ubite i do tych sztuk niema dopłaty według mnie były to maciory które pojechały poza pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Lukacz a czy napisalam ze tyle kazdy musi dostac?Napisalam ogolna stawke przewidziana i za jaki okres sprzedazy.Wiadomo ze im wiecej wnioskow zloza rolnicy to i pozniej pieniedzy brakuje tych co obiecuja zeby dac to pomniejszaja aby kazdy dostal choc troche.Niestety bardzo duzo mniej.

 

Owszem, napisałaś że 70 dostanie osoba która dużo sprzeda i że brane jest pod uwagę gdzie świnie zostaną sprzedane, ani jedno ani drugie nie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Wczoraj przyszła decyzja, kasa ma być do końca czerwca. Wpadnie kilka ładnych tysi które są bardzo potrzebne. Oby opłacalność w produkcji trzody wróciła i takie pomoce nie będą potrzebne. Bo miastowi już pierdzielą głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

dokładnie biznes12 w piątek plus 3 centy na małej giełdzie, dziś znów plus 3, czyli jutro conajmniej 3-4 centy do góry powinno być i świnki przekroczą 5 zł netto za większe ilości ;-) zresztą już się kręcą koło 5 zł za 40-50 szt wzwyż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

 jutro około 4-5 centów w górę, na dzien dzisiejszy zakłady nie chca dać nawet 6.5 a od czwartku to bedzie norma plus drożejące euro.. trzymać nerwy na wodzy i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dzisiaj dostałem decyzję, przyznali mi do każdej sztuki, płatność do 30 czerwca. A jaki powód podali nieprzyznania dopłaty do prawie połowy świń?

 

Sprawa załatwiona z dopłatami do świniek pozytywnie .To ARiMR namieszał .Ale trzeba było się osobiście pofatygować.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Sąsiad przed chwilą oddawał 5 sztuk handlarzowi po 4.2 netto. Śmiech na sali. Przy Całych samochodach w tamtym tygodniu można było urwać nawet 5.4-5.5. Natomiast Pobliska mała masarnia 4.9 netto. oby teraz był tłusty rok na świnie, bo chudych lat to mamy nadto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

Sprawa załatwiona z dopłatami do świniek pozytywnie .To ARiMR namieszał .Ale trzeba było się osobiście pofatygować.

warto walczyć o swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj