Polecane posty

cover    8

Ciepło i zimy nie widać:-) a tak serio to kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Jakie prognozy na najbliższe 2 tyg?

teraz to nie wiadomo co za 2 dni będzie a co dopiero za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomin22    0

koledzy czy coś wiadomo o tych rekompensatach do zywca. chodzi mi o to czy jak sprzedałem pośrednikowi 15 szt to będzie sie należała ta jałmużna?

bo chodzą takie słuchy ze sie nie nalezy bo nie sprzedałem prosto do ubojni ( produkcja w cyklu zamkniętym )

 

cena 3,7 netto waga zywa

Edytowano przez tomin22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

koledzy czy coś wiadomo o tych rekompensatach do zywca. chodzi mi o to czy jak sprzedałem pośrednikowi 15 szt to będzie sie należała ta jałmużna?

bo chodzą takie słuchy ze sie nie nalezy bo nie sprzedałem prosto do ubojni ( produkcja w cyklu zamkniętym )

 

cena 3,7 netto waga zywa

 

Nie musiałeś sprzedać prosto do ubojni. Dostaniesz dopłate  jeżeli świnie były ubite do  7 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Na piątek umówione nie duża ilość 3,80 z vatem. Wschodnie Mazowsze.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a co tam dziś u naszych sąsiadów słychać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

4.10 + vat wierzejki . 80 sztuk


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Maciora 2,7 z vatem


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

dziś sprzedane po 4,3 zł netto na żywą bez jakiejkolwiek strączki

 

Dużo sprzedawałeś? Jakie Woj.? Ja jestem z Pomorskiego. Na poniedziałek mam na sprzedaż 24szt. i przez telefon proponuje mi 3.5zł ja się zacząłem targować i mówiłem że 2tyg temu miałem tylko 5szt i były po 3.4zł. To rzucił cenę 3.6zł ale może do poniedziałku jeszcze wzrośnie co? W niedzielę będę się już konkretnie umawiał bo tak średnio mają już po 125kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Swiń na rynku brakuje bo ubojnie już same dzwonią i proponują cenę 5,50 wbc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Dużo sprzedawałeś? Jakie Woj.? Ja jestem z Pomorskiego. Na poniedziałek mam na sprzedaż 24szt. i przez telefon proponuje mi 3.5zł ja się zacząłem targować i mówiłem że 2tyg temu miałem tylko 5szt i były po 3.4zł. To rzucił cenę 3.6zł ale może do poniedziałku jeszcze wzrośnie co? W niedzielę będę się już konkretnie umawiał bo tak średnio mają już po 125kg :)

 

nie , sprzedawałem teraz bardzo niewiele tylko 11 szt. resztka co została z grupy tuczników. Ja mieszkam na granicy województwa Lubuskiego , Wielkopolskiego a świnki odbiera lokalna rzeźnia z Wielkopolski. Jestem tak dogadany ze pod uwagę bierzemy giełdę niemiecką co środe + kurs euro i to jest czysty układ. Cena spada na giełdzie to i u mnie leci, rośnie to i u mnie podwyżka, z kursem euro tak samo.

Edytowano przez pabloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

To masz trochę lepszą sytuację :) U mnie też ubojnia patrzy na euro. Tylko jak spada to u mnie tak samo spada, a jak euro drożeje to już z podwyszkami się nie śpieszą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to od poniedziałku pewnie spadek 20-30 gr a ja za jakieś 2 tygodnie 30sztuk muszę sprzedać 

jak żyć Pani Premier 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Z oszczędności kolego trzeba ruszyć na ulicę pogoda sprzyja nikt za nas naszych spraw nie załatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Mam pytanie odnośnie tego wniosku o udzielenie wsparcia dla producentów świń. Na 3 stronie jest tabela w która wpisujemy stan stada na 30. 09. 2015 . W agencji mi powiedzieli że mam swoich... i obcych .... Wpisać wszystkie pod mój numer gospodarstwa czy rozdzielić to na dwa numery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Masz wpisać stan w gospodarstwie, a jakie to sztuki sprzedałeś ukażesz na stronie 5 nr siedziby i numer identyfikacyjny świń, bo wiadomo że u każdego część loch jak i knury mają inny numer jak sprzedasz z innym numerem to dostaniesz inną stawkę niż sprzedaż z własnym numerem.

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94

Jak dzis niemcy ustalaja cene ? Zawsze w srode . Widze ktos chce ludzi w balona zrobic
Swin niema cena do gory idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

Niemcy otwierają giełde w wtorki o 14.00 w piątki o 11.00 a w środę cennik idzie na nasze podwórku (z giełdy wtorkowej) jak w wtorek cena na giełdzie się utrzyma to mamy obnizki na naszym rynku .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj