Polecane posty

wojtal24    2444

Co to za grupa co dała by Ci 20gr mniej na kg Grupa ma sens jak wynegocjuje taka cenę że sobie zostawia 20gr na utrzymanie i 10-20gr wiecej dadza swoim członką to rozumiem


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Oczywiście ,ale zrobili zamęt ,że niby grupa ,a tu klops .Ludzie też nie dali się nabić w butelkę ,a było kilku krzykaczy ,co chcieli wręcz przymusić ludzi .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zico99    4

Czyli cena chyba stanęła w miejscu w wielkopolsce chyba więcej niz 3,70zł nikt nie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu1694    18

z tego co wiem to minimum do założenie grupy to 4 tyś tuczników w roku zalety jakie daje grupa to lepsza cena na świnie tańsze środki do produkcji i dopłata unijna prze pierwsze 3 lata fukcjonowania grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zico99    4

Panowie to jest temat o cenie a nie o grupach czy innych. Żeby się dowiedzieć gdzie jaka cena trzeba przeszukać 3 str miedzy waszymi tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Koledzy macie rację ,że temat jest o cenach u mnie 3,60 netto .Natomiast to nie jest Rosja ,żeby nie można było się doradzić i zapytać w temacie ściśle związanym ze świniami .Ludzie trochę wyrozumiałości dla drugiego człowieka !!!!!.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

słyszałem przed chwilą w radiu że minister rolnictwa planuje sanitarny odstrzał dzików(ok40000sztuk) we wschodniej polsce w celu opanowania asf słyszał ktoś o tym coś więcej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.agrofoto.pl/finanse/dziki-do-odstrzalu,62188.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj