Polecane posty

oaxis3333    39

Jeszcze czas na wnioski i na pewno nie będzie 70 zł tyko ok 50 zamknięty a Ci co prosiaki kupują 25 ale dokładnie będzie wiadomo jak wnioski będą przyjęte

 dzieki :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

3,5 netto, cena z wczoraj.

Coś wiadomo kiedy zaczną przyjmować wnioski o te dopłaty do sprzedanych tuczników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    74

najprędzej to pod koniec stycznia dopiero skończyły się konsultacje teraz idzie do sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Kolego przy jakiej ilości 5.10 w Animexie oraz jaki oddział??

Oddział Starachowice przy ilości 40 sztuk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haper    0

5.1 to podstawa czy końcowa,bo ja dzisiaj dostałem 4.95 podstawy w Ełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5.1 to podstawa czy końcowa,bo ja dzisiaj dostałem 4.95 podstawy w Ełku.

Od kiedy ten cennik kolego? Edytowano przez przemo1992_92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

To już cena końcowa z premia, ale w środę okaże się jaka będzie końcowa, a Wam jakie ceny dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

20 szt, dziś dzwoniłem kiedy odbiorą to powiedział mi ze czwartek i jak jutro niemiec podniesie to może coś dorzucą

Dokąd ten niemiec będzie mącił w naszym kraju?

3.3+vat w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokąd ten niemiec będzie mącił w naszym kraju?

3.3+vat w tym tygodniu.

Kolego ciężko powiedzieć, osobiście daje jeszcze troche czasu rządom PIS bo to dopiero ich początek a coś próbują zmienić, jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertmoczko    10

Dzisiaj w lokalnej rzeźni  dostałem 3,9 netto więc troszkę ruszyło w górę. Następna partia za tydzień Zobaczymy czy utrzyma się tendencja wzrostowa :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Cena  u pośrednika   3,20  + vat   ,  ubojnia  3,5  i  zapisy  na  15  luty  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

panowie niestety ilości się teraz liczą, także partie po min 50 sztuk sprzedawać i już będzie lepsza cena, a jak mięsne dla dobre świnki to poubojowo. niektórych trochę nie rozumiem co tu piszą ceny po 3,20 bo np wystarczy przytrzymać ten tydzień, a nóż widelec jeszcze dziś niemcy podniesa i jeszcze trochę w górę pójdą i być może cena spedowa pójdzie o 30 gr do góry od poniedziałku. nastały czasy że trzeba śledzić ceny ma rynku, bo pośrednicy tak na nas zarabiają bo sprzedajemy kilka sztuk a po drugie np jak ma cena iść w górę to kupi szybko do końca tygodnia, potrzeba do poniedziałku i sprzeda jeszcze drożej niż myślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

Witam wie ktoś coś może na temat dopłat? W projekcie było napisane że sztuki muszą być ubite z tym samym nr stada i nr sztuki czyli, zrozumiałem tak że nie mogły przejść przez stado pośrednika? Czy może źle to skumałem? dziś 3,30 +VAT pow kościerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam wie ktoś coś może na temat dopłat? W projekcie było napisane że sztuki muszą być ubite z tym samym nr stada i nr sztuki czyli, zrozumiałem tak że nie mogły przejść przez stado pośrednika? Czy może źle to skumałem? dziś 3,30 +VAT pow kościerski

 

Zawsze są ubijane z nr stada a nie pośrednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj