Skocz do zawartości
WojtekWawszczak

zaczepianie maszyn na trzypunktowy układ zawieszenia

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    192

W każdej agromie takie coś można kupić po co zakładać temat nowy i zaśmiecać forum

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez avanttura
      Potrzebuję przekaźnik wom.  ze sprzęgłem. do rozrzutnika 6-cio tonowego (Jeantil) z dwiema walkami spiralnymi i posuwem mech.
      Jaką wartość Nm  w przybliżeniu powinno posiadać sprzęgło przekaźnika  ,może ktoś ma podobny?

• Przez filp3090
      witam  mieszkam niedaleko oleśnicy ( dolnośląskie  ) i mam zamiarzrobi sobie bronę talerzową i teraz mam pytanie , gdzie produikują , albo gdzie jest hurtownia części do talerzówektypu talerze łożyska  osłony na łożyska itp . części na ramę to nie  jest problem bo wiem gdzie sprzedawają taki kątowniki profili płaskowniki itp.

odrazu dziękuję za pomoc.

• Przez Artur-1990
      Witam mam pytanie gdzie mogę dostać części do rozsiewacza lej patrzyłem w tym internetowych sklepach ale tam nie ma wszystkiego co chce może zna ktoś sklep gdzie kupie wszystkie części.
      Może ma ktoś na sprzedaż z jakiegoś niepotrzebnego rozsiewacza części do lejka ?

• Przez Krisman1985
      Witam. Poszukuje takich zębatek do przystawki Claasa. Mogą być używane, nie są na wielowpust tylko na klin. 

• Przez sulek1234
      witam, potrzebuje takiej belki, nie moge nigdzie znalesc