agrowiktor

Ładowacz do Zetora

Polecane posty

agrowiktor    35

Witam wszystkich ! Moje pytanie brzmi jakiej firmy ładowacz czołowy będzie najlepszy do Zetora Proximy 85 ?

Postawić na oryginalny zetora czy polecacie inną firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucek    1

dołączam się do pytania...też szukam ładowacza do proximy 100 plus...zetorowski(szwedzki Alo)  zl36 21tyś netto... z polskich podoba mi sie agrimet ale nie znam ceny...mx czy stoll'a to raczej w kwocie 21tys sie nie znajdzie... :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    34

pare lat temu miałem taki sam dylemat do forterry polski czy czeski orginał różnica w cenie była 6000 zł to i tak kupiłem zetor 260 SLi do polskiego nie ma co porównywać siłowniki nie są zbyt grube ale za to szybciej olej tłoczy udźwig 2650kg i naprawde tyle ma i trochę więcej pewnie podniesie. Podnosiłem nim stal ważącą 2680 kg i podnosił z taką samą prędkością jak na pusto tur waży razem z ramą i rozdzielaczem 1038kg jest on bardzo solidny i wcale nie gorszy od stoll czy quick. Sąsiad ma polski tur to porównywałem szybkość podnoszenia i opuszczania to póki on podniósł na maksa to ja zdążyłem jeszcze opuścić na twoim miejscu kupił bym zetora a polskie sobie odpuść bo niewarte ceny sam jestem bardzo zadowolony ładowacz ma 5 lat i pracuje bez awaryjnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez skatuuu
      Witam, mam problem z ładowaczem mx8. Kiedy podnoszę go do góry wszystko gra ale gdy chce opuścić to opada ze 40 centymetrów po czym się blokuje. Aby opuścić go o kolejne 40 centymetrów muszę wykonać ruch joystickiem od siebie wtedy puszcza. To samo dzieje się gdy chce zmienić położenie łyżki, kiedy daje joystick do siebie nie reaguje dopiero kiedy kilka razy machnę od siebie wtedy się odblokowuję. Co może być tego przyczyną ? Czy to coś z tymi elektrozaworami ? Jedna z tych czarnych cewek była zapieczona.  

    • Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników
    • Przez Rad81
      Witam mam ładowacz mailleux mx 100 z samopoziomowaniem problem polega na tym że wygielo mi siłowniki od samopoziomowania przy opuszczaniu ładowacza z ciężarem, wyglądało to tak jak by powrot z samopoziomowania został zablokowany a drugi po miesiącu na pusto przy opuszczaniu dodam że rozdzielacz w maillexie nie jest oryginalny tylko Waryńskiego 2 sekcje 40 l  dodatkowo jest problem ze przy pochylaniu łyżki do góry siłowniki do końca sie nie chowają 20 cm brakuje czasami jest ok da się łyżkę pochylić do końca . Ciągnik to deutz dx 4.70 hydraulika do ciągnika jest podłączona ok . Powrot bezpośrednio z rozdzielacza ładowacza do zbiornika bez szybko złączy . Zasilanie z rozdzielacza ciągnika bezpośrednio do rozdzielacza ładowacza
    • Przez everto
      witam
      zakupiłem ostatnio wycinak kuhn z windą. chciałbym przerobić go na tura. moje pytanie brzmi jak podłączyć przewody (przez rozdzielacz lub bez) żeby obsługiwać go 3 sekcją od tura? 
      btw winde odrzuciłem, nie potrzebna mi na tura. ktoś juz tak przerabiał ? da sie wogóle tak czy jednak musi być ten rozdzielacz i obsługa ramienia za pomoca dzwigni w rozdzielaczu ?może chaotycznie opisałem ale mam nadzieje ze ktoś ogarnia o co mi kaman xd
      btw2. zdj zapozyczone z neta, ale wycinak jest ten sam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj