Gość

MF 3060. Brac czy nie brac.

Polecane posty

maximek    4

jak bedziesz brał to sprawdź czy się napędy włączają i wyłączają. sprawdź power shift czy chodzi poprawnie czy noe szarpie i też sprawdź ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok spoko dzienki.
A czzy polciłbys cos innego do 90 KM I do 40tysi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximek    4

wg mnie jeśli jest w dobrym stanie to jest najlepszy wybór :) W tym ciągniku aż chce się pracować cisza i komfort. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Stan wizualny mówi  żeby brać ale jak nie miałeś nic wspólnego z tymi maszynami to nie wierzę że jesteś w stanie go prawidłowo sprawdzić i wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu a to jest najważniejsze bo może być drogo później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie nie miałem

 


Poradźcie coś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Sam mam MF 6140 z 97r, i jak dla mnie to cena podejrzana. Ja za swojego 2lata temu dalem 55tys. A 3060 jak dla mnie bardzo fajny ciagnik w tym przedziale mocy, komfort i wygoda na pewno w porownianiu do naszych rodzimych ursusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Ten pierwszy massey 3060 trochę za ładny jest, wydaje mi się że tani,,, a i ma jedną wajchę w pozycji neutral, od wałka jest najprawdopodobniej, możliwe że nie zazębia wałka i jak jest w pozycji pracy to słychac jargot .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na oku mam rowniez forda 5640 tylko nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

Tak mała cena mf6140 jest podejrzanie niska, takie ciągniki chodzo powyżej 50tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mowmy o mfie 6140, tylko co wybrac ford 5640 czy mf 3060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

przeczytajcie ogłoszenie o mf 6140 zrozumiale bo pisze jak byk że to ogłoszenie informacyjne a nie stanowi oferty handlowej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Ten pierwszy massey 3060 trochę za ładny jest, wydaje mi się że tani,,, a i ma jedną wajchę w pozycji neutral, od wałka jest najprawdopodobniej, możliwe że nie zazębia wałka i jak jest w pozycji pracy to słychac jargot .. 

 

Dodatkowo według mnie w desce rozdzielczej już połowa rzeczy nie działa ... Niby kluczyk włączony a nie ma kontrolki od ładowania, a gdyby był zapalony to obrotomierz by coś pokazywał, wskaźnik paliwa też nie działa bo wskazówka leży i to nie z powodu braku paliwa tylko widac że tam coś nie działa .... Niewiem, może kwestia pierdół a może już ktoś sie tam przy tej elektryce szkolił .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Po zdjeciach to za wiele sie nie dowiesz ten 2 byl odmalowany na siwo .Jakis czas temu moi koledzy mieli 3080 i zeby je ogarnac to sporo kasy w nie wsadzili .W jednym slizgalo sie w ciezkiej robocie sprzeglo w 2 turbo i sprzeglo takze .Ale powiem Ci ze kiedys oral jeden zagonowym 5 skibowym plugiem i przyjechal inny kolega starym DF z takim samym plugiem i na tym samym polu MF nie mial szans w uciagu z tym DF (DF mial kilka konikow mniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Kolego nikt po zdjęciach i opisie nie pomoże Tobie w wyborze najważniejsze jest sprawdzenie maszyny. Ten pierwszy na pewno malowany. Ten nowszy ma podejrzanie niską cenę. Podczas oględzin sprawdź czy czasem Pan Heniu nie porobił obejść i nie zainstalował dodatkowych przełączników. Ja parę lat temu też szukałem jakieś fajnej maszyny i wybór padł na Massey'a 3070 i powiem Tobie szczerze że praca takim sprzętem to bajka. oczywiście nim Go kupiłem to trochę pojeździłem ale był to przełom listopada-grudnia więc trochę czasu wolnego na szczęście miałem.Najgorsze jest to że przez telefon mówią cud miód tylko brać a na miejscu to porażka co ludzie robią z ciągnikami żeby tylko sprzedać. Na oględziny najlepiej kogoś ze sobą zabrać aby ostudzić nasz zapał bo kupić nie jest trudno tylko później mogą pojawić się problemy np. ze skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam same łąki.
A o fordzie 5640 cos wiecie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

eh tez z łódzkiego stał z 3 mies potem zniknol i teraz jest znowu

Jak sie nie znasz na tych ciagnikach mozesz utopic kase kup sobie jakas renówke za 30 pare tys cała mechaniczna naprawisz to młotkiem i meslem a nie kabelki bo na tym trzeba sie znac

albo jakiegos starego fenda albo df

ja bym celował w renówke Deutz fahra chłodzonego powietrzem albo fenda chodz tego trudno bedzie znalezc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Moim zdaniem to powienien wziąć jakiegoś doświadczonego mechanika i pojechać obejrzeć te sztuki które sobie upatszył.
Jeśli mechanik nie znajdzie nic podejżanego to niech bierze.
Mam masseya tylko innego i chodzi świetnie a zarazem mało pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Kolego tylko zauwaz ze mechanik chce tak 100-150zł za obejrzenie ciagnika a kolega podaje ogloszenia z całej polski wiec jak zacznie sobie robic wycieczki po polsce i płacic mechanikowi to mu z tych 40 tys szbko na wyjazdy straci 5 tys.

wiec najlepiej jakby szukał do 100km od siebie i najlepiej jecghac do chandlarza gdzie stoi 5-6 podobnych wtedy łatwiej cos wybrac. Ja tam preferuje ciagniki mechaniczne lub z elektronika do 8-10lat nie starsze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj