Polecane posty

lawa3p    8

a czemu nie 912 ja mam 902 i ciągnik nie do zdarcia ciąga agregat uprawno siewny 3m pług kołaszewski 4x35 pracuję na 20ha już 14 lat u mnie i w silniku jeszcze nie grzebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

a skąd kupowałeś go myślisz ze na allegro jest coś ciekawego z 912 do 25000zł

jak ze spalaniem w pługu i jaką ziemię masz klasa

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0
wojtek1628    0

no nawet niezłe okazy po przystępnych cenach ale najpierw musze złożyć wniosek o młodego rolnika na sprzęt a reszta pójdzie na ciągnik tylko nie wiem jakie jeszcze maszyny do 912 kupić jakie szer i marki może coś polecisz

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

jak kupisz za tyle ten ciągnik to spodziewaj się kapitalki silnika i MOŻE skrzyni....


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

a ile ma dać za ten ciągnik to jest używany sprzęt wszystko się po nim można spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

myśle wydać ok 60 tys na sprzęt nowy a za reszte kupić ciągnik czyli za 15 + 5-7 tys z własnej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

chodzi mi o : pług,agreg ściern , przyczepka 1 osiowa szer do 180cm agregat upr siewny bez siewnika itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Polecam kupowanie ciągników za nieduże pieniądze i w dosyć możliwym stanie (mowie o skrzyni i silniku ) a wizualnie może być opłakany. Ja kupiłem c 385 z Dani do remontu silnika (korek wywaliło ). Całkowity remont ciągnika wyniósł około 10 tyś. zł i teraz jest jak nowy ,śmiga aż miło.

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

myslisz, ze ktos tanio dobry ciagnik sprzeda... skoro tanio to znaczy, ze jest haczyk jakis, jak bedziesz dzwonil to pytaj czy mozesz z mechanikiem przyjechac, jesli powie, ze tak to ok, a jesli no wie pan nie bardzo ble ble ble to daj sobie spokój.

najlepiej wez mechanika on po samym odpaleniu powie co jest nie tak, zbada cisnienie i reszte i sie przekonasz co kryja w sobie te za 18 tys.

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

Czasami się trafiają okazje bo komuś zależy na szybkiej sprzedaży i za niewielkie pieniądze można kupić ciągnik wart dużo więcej. Ostatnio był niedaleko mnie zetor z 2009r na przetargu, gość który go kupił to od razu miał 30tys. na nim zarobku a pojechał w okolice Kielc. ja sam też osobiście trafiłem na okazje za 13,5 tys. ursusa 1224 kupiłem i już 2 lata bez żadnego remontu nim robię bo nie było potrzeby i nic się w nim nie dzieje, skrzynia, silnik, wszystko działa bez zarzutu. Czasem można trafić takie sprzęty w niedrogich pieniądzach, ale trzeba dobrze poszukać B)

Edytowano przez mocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

ja mam jeszcze troche czasu a jak myślicie warto szukać w necie jak tak to na jakich stronach oprócz allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

najlepiej jak bys bral od rolnika, a nie od handlarzy


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

a macie jakieś wieści o sprzedaży przez rolników 912

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

ciezko, w moich stronach nie ma takich maszyn ;)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

bierz spokojnie pług 4 x 35 a agregat to 3m pociągnie tylko trzeba przód dociązyć bo dępa czasami staję wiem bo sam mam takie zestawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj