Gość

Obora na 30 sztuk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Witam chciałbym się dowiedzieć czy za 100 tyś postawiłbym oborę na 28-32 sztuk krów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Jak użytkownik ppp chwali ten system koszt to 2,5 tyś na stanowisko co tu dużo tłumaczyć należy się zapoznać z galerią użytkownika ppp i wyciągnąć wnioski bo obory z prawdziwego zdarzenia nie postawimy w tych pieniądzach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodzi mi o oborę uwięziową ta i tylko sam budynek i stanowiska

 


To za ile bym taką postawił  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888

przy obecnych cenach mleka to faktycznie lepiej postawić wiatę a zainwestować tylko w hale udojową. ale jak to ma być uwięziówka to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma opcji. 150 musisz liczyć chyba że sam wykonasz budowę i tylko liczysz koszty materiału to tak dasz radę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

lepiej postaw jaka wiate i wpusc mamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1574

Ja w tym roku postawiłem oborę na 17sztuk uwieziowka z wyciągami koszk ok 80 tyś budynek dostawiony do istniejącej obory ze stodołą .Obora ma wymiary 22,5 /7,5m. Wszystkie papiery i biurokracja łącznie z oddaniem do urzytku to koszt ok.5,500zł.

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

@Patryk ja startowalem z budowa od polowy 2014r papiery zaczelismy zalatwiac zima, projekt + nadzor budowlany kosztowal mnie 3tys papierki w Starostwie Powiatowym tzn mapki wypis z rejestru gruntow 100zl geodeta 400zl + wytyczenie 200zl i chyba jeszcze w Urzedzie Gminy placilismy jakas kwote ok 100zl tu sie moge troche mylic bo nie pamietam dokladnie ale cos ok tej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek1942    6

Jak by się sprawa przedstawiała gdyby oborę budował w stodole?? co z tymi papierkami tzw trzeba to gdzieś zgłaszać, czy tylko materiał i budować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

raczej materiał i modernizować, jeśli byś chciał to możesz zmienić tylko przeznaczenie stodoły na budynek inwentarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez Neson
      Witam. Panowie mam taką nietypową prośbę. Mianowicie jestem teraz w trakcie pisania pracy o handlu w latach 80-90, aktualnie jestem na etapie pisania o handlu produkcją rolniczą. W moim mieście w województwie podlaskim był a nawet do tej pory jest (a raczej jego szczątki) bazar na którym handlowano zwierzętami : bydło, konie, świnie, zboże itp. U mnie ten bazar potocznie nazywano „końskim rynkiem” i tu właśnie moja prośba : interesuje mnie jak u was nazywano takie bazary- jeśli takowe oczywiście były. Proszę o nazwę i jakie to województwo. Bardzo by mi to pomogło. Z góry dziękuję za pomoc 😊
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.
       
      Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj