Polecane posty

janczar810    290

Witam

Jak każdy z hodowców przy każdej sprzedaży nie mając swojej wagi musimy liczyć na "uczciwość" kupującego a o takich w dzisiejszych czasach coraz trudniej, do tego dochodzi coraz mniejsza opłacalność. :(

A więc zastanawiam się nad zakupem taniej wagi i uwagę przykuła mi waga belkowa o regulowanej szerokości podstawy która możemy dostosować do indywidualnych wymagań po wyspawaniu konkretnego podestu. 

http://www.kpzwagi.pl/wagi-przemyslowe/wagi-pomostowe-paletowe/waga-belkowa-kpz-1b/

Czy ktoś już użytkuje wagi takiego typu i jak ogólnie się sprawują. Może jakieś spostrzeżenia wady/zalety.

michael31    9

podobną wagę mam pod mieszalnikiem, użytkuje ją prawie trzy lata i nie było z nią żadnych problemów, ale żeby zważyć świnie to musi ona stać spokojnie żeby waga wskazała poprawną masę

wojtal24    284

kup sobie używana wagę do żywca oryginalna suwakowa i z bani ta waga z linku głównie służy do palet

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

janczar810    290

podobną wagę mam pod mieszalnikiem, użytkuje ją prawie trzy lata i nie było z nią żadnych problemów, ale żeby zważyć świnie to musi ona stać spokojnie żeby waga wskazała poprawną masę

W jakich punktach masz osadzone czujniki? Masz podgląd co do masy w trakcie mieszania czy nie mozna tak? 

michael31    9

ja mam mieszalnik na czterech nogach (robiony u prywaciarza)  i mieszalnik stoi bezpośrednio na tych dwóch belkach. a masa jest cały czas wyświetlana podczas mieszania

janczar810    290

czyli wstrząsy są i czujniki działają. Tylko pytanie jak mocne są te drgania i jaka masa zasypu i masy włąsnej?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez MariuszZakrzewski
      Kupiłem ostatnio wóz paszowóz seko samurai s100 i nie działa mi waga,podłączyłem wtyczke do ciągnika i nic nie działa,a dobrze by było żeby działała:D
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich Od jakiegoś tyg mam problem z wagą wczesniej było dobrze i nie wiem dlaczego tak jest, otóż gdy ztaruje wage, załuduje wóz powiedzmy na 3000 kg zgaszę ciągnik i przy ponownym uruchomieniu gdy waga na chwilkę się wyłączy i włączy (jak magnetofon w samochodzie przy rozpalaniu) na wyświetlaczu pokazuje mi już z 1000 kg mniej albo z 800 albo ponad 1000 kg mniej... Co to może być za przyczyna? I jak to naprawić? Z góry dzieki za odpowiedź
    • Przez dralo5
      Witam czy ktoś z użytkowników posiada wagę o tonażu np 15-20 ton?
    • Przez krecikT25
      Witam Panów. Chciałbym się dowiedzieć ile wazy poznaniak 2?? Z góry dzięki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.