News
NorbertPociski

Koszty obsługi Claas Tucano lub Avero

Polecane posty

Witam,

potrzebuję informacje do opracowania Biznes Planu. Dotyczą one kosztów obsługi kombajnu zbożowego Claas Tucano bądź Avero. Celem zebrania informacji jest skalkulowanie kosztu jednostkowego. Najogólniej mówiąc- ile będę czego potrzebował w przekroju miesiąca?

Wiadomość z agroFakt.pl

same110    69

Za dużo. W granicach 2tys nie więcej bo olej filtry i smar nie są aż takie drogie A paski łańcuchy to musi trochę minąć żeby je wymieniać. Mówię to na swoim przykładzie 4 letniego Claas Avero 160 Jak coś to pisz na pw postaram się pomóc

Arek    148

U mnie przez sezon poszły 3 bagnety, 3 nożyki, jedna żarówka no i oczywiście smar i paliwo.

Pierwszy przegląd gwarancyjny wymiana oleju w silniku + filtry, wymiana oleju w zwolnicach i skrzyni - 1800zl.

Myślę, ze koszty serwisowania można zamknąć 1-2 tyś rocznie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Miro010
      Kupię mocowanie obciążników do Claas Ares 557 i pochodnych najlepiej wersja ciężka 565kg Zapraszam na PW
    • Przez uycjhARES
      Witam,
      Posiadam Claasa aresa 656 z 2006r.
      Skrzynia to 4biegi+2 półbiegi i do tego żółw i zając  czyli 16x16 
      Jaka jest nazwa tej skrzyni?
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Potrzebuje opinii o kombajnie zbożowym Fendt 5220E/5225E jak i o całym koncernie produkującym Laverdę, Fendta i Massey'a Fergusona. Prosze podsuwać również opinie i ceny innych marek kombajnów.
      Pozdrawiam!  
    • Przez pisarz
      Proszę o pomoc, może ktoś z użytkowników ciągnika Claas Axos 320 miał taki problem:
      od pewnego czasu -jakieś 3 mies.- często blokuje mi się kierownica podczas jazdy  a kilkanaście dni temu zrobiłem sprzęgło, później tur powoli słabł, myślałem że to przez olej więc zmieniłem (olej hydrauliczno-przekładniowy, nie oryginalny Claasa tylko inny ale niby parametry takie same), filtry założyłem nowe a teraz już w ogóle nie ruszę turem -nie wiem co to się podziało, czy rzeczywiście gęstość oleju jest zła (ale niby wlałem 10W) i to że olej nie jest oryginalny Claasa? Czy coś by się stało z pompą i tak to się wszystko zablokowało? prosiłbym o pomoc  lub poradę

• Przez darsonspire
      Chcial bym sie cos dowiedziec o tej seri, mnie interesuje model 610 ale z mila checia zapoznam sie z opinniami na temat ogolnie tej seri 600. Jakie spalanie, awaryjnosc elektroniki i mechaniki jakie opcje warto dobrać przy zamowieniu i wogole poznam kazda opinnie posiadaczy. Dodam ze malo mnie interesuja teksty typu szwagra brat ma sasiada  ktorego kuzyn ma takiego i jest zadowolony lub nie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.