Skocz do zawartości
gospodarz7745

Opinia na temat farmtrac 675 dt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Interesuję się farmtrac'em 675 dt proszę o opinie posiadaczy tych ciągników co ich jest najgorszą stroną i czy ogólnie opłaca się kupić go czy może poszukać belarusa 920.4 a może ursusa c-380 proszę opinię

Wiadomość z agroFakt.pl

janczar810    283

kolego a żeś zabłysnął :o ublizasz Romkowi a sam nie przejawiasz ani milimetra inteligencji !!

Podesłał Ci przydatny link wiec czytaj!!! bo wiem ze z czytaniem jesteś na bakier.

Kolego @gospodarz to już 4 temat o tym samym z serii tematów: Opinie o... Co wybrać... To czy to...
Jest tyle tematów poszukaj poczytaj wujek Google też jest i nie gryzie.
A kolega @romek poprostu stwierdził fakt jaki wysuwa się z tych tematów założonych przez Ciebie.

No dobra dzięki romek za podesłanie mi tego tematu ale tu nie będziemy się kłócić się jak małe dziewczynki chodzi mi po prostu żeby jakiś posiadacz tego ciągnika napisał czy ten ciągnik jest dobry a te link co mi podesłałeś to są opinie zwykłych ludzi co nie mają styczności z tym traktorem

A co do mich tematów to moja sprawa ile zadaje chcę po prostu się dobrze zorientować się co kupuje

janczar810    283

he w linku dt. farmtraca piszą Ci co nie mają styczności z ciągnikiem a Ty twierdzisz ze w Twoim temacie tego unikniesz?

Najbardziej obiektywna ocena jest ocena posiadacza. Jest galeria, jest korespondencja na forum piszesz do użytkowników co maja w swojej galeri taki ciągnik i wiesz wszystko, wiadomo i takie oceny sa różne kazdy chwali to co ma.  

Matey    505

No dobra dzięki romek za podesłanie mi tego tematu ale tu nie będziemy się kłócić się jak małe dziewczynki chodzi mi po prostu żeby jakiś posiadacz tego ciągnika napisał czy ten ciągnik jest dobry a te link co mi podesłałeś to są opinie zwykłych ludzi co nie mają styczności z tym traktorem

A co do mich tematów to moja sprawa ile zadaje chcę po prostu się dobrze zorientować się co kupuje

no chyba sobie żartujesz, opinie masz w temacie podanym przez romka i tam czytaj, zamykam

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez robert1226
      Proszę użytkowników tego modelu o pisanie jak wam się sprawują , jakie macie spalanie w różnych pracach.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich. Posiadam Farmtrac 685 i problem mam taki ze po wciśnieciu hamulca załącza się przedni napęd tylko że póżniej nie chce się rozłączyć. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Dodam że na guzik działa bez zarzutu czyli załączy i rozłączy bez problemu. Z góry dzięki za pomoc 
    • Przez Przemek90
      Witam 
      W moim Farmtracu skończyły się hamulce , gdy wciskam pedał słychać "zgrzyt ". czy ktoś wymieniał hamulce ? Może ktoś podpowie jakieś wskazówki . 
      Pozdrawiam 
    • Przez farmtracker
      Witam. Jak każdy posiadacz farmtracka wie sprzeglo w nim nie chodzi najlżej. Do mojej 690-tki planuje zamontowac tura no i to niebedzie zbyt wygodne wciskac to sprzeglo setki a moze tysiace razy dziennie. Nie macie jakiegos pomysłu na "podrasowanie" tego oto ciagnika zeby to sprzeglo wpadało w podłoge? Prosze o doradzenie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.