D-e-x-t-e-r

Jaki ciągnik na prow ?

Polecane posty

D-e-x-t-e-r    2

Witam, chciałem kupić używkę w przedziale 40-60 tyś. ale nic nie mogłem wybrać bo wszystko dość stare i w kiepskim stanie, i teraz myślę aby może spróbować z prow. Ciągnik z turem najlepiej cztery cylindry i jak największa moc min. 100KM ponieważ ciągnik będzie używany również do prac polowych, gospodarstwo ogólnie ok. 40h. A w tej chwili największy ciągnik to Ursus 912. Jaki ciągnik byście polecili przedziale 150-180 tyś. bo chyba dopłacają 60% gdyż gospodarstwo mam od 3 miesięcy. Generalnie jak to wygląda z tym prow, musze kupić sam a oni póżniej mi oddadzą czy to musi być kredyt ?

 

Pozdrawiam i czekam na info.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

kredyt bierzesz na całość a oni zwracają potem 60% ( jeżeli jesteś w wieku poniżej 40 lat) a jak masz więcej.to 50% ( tak sły
tak słyszałem. Do 180 brutto czy netto? jak netto masz więcej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

za tyle nowego z turem nie kupisz chyba nie że do maks 5 lat z możliwością wzięcia na prow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D-e-x-t-e-r    2

a jest możliwość uzywanego na prow chyba już nie... a co do ciągnika to chce ewentualnie kredyt po wpłynięciu kasy zanoszę reszte do banku i kredyt spłacam,

Edytowano przez D-e-x-t-e-r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ale czy jest szansa że wogóle będzie możliwośc skorzystania z zakupu ciagnika, jak narazie z rozporządzeń wynika że kasa na wszystkie maszyny jest poza ciągnikiem, jak dla mnie bezsens, wszystko mam tylko nie mam czym tego ciągac.......


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Żeby wziąć na prow to musisz najpierw złożyć wniosek o dopłaty, a z tego co czytam to masz gospodarstwo trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj