bialytyp

Uchwyt kroju talerzowego Overum

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialytyp    2

Witam poszukuję osoby która ma pług Overum lub Agrolux i posiada uchwyt kroju talerzowego, potrzebuję jego wymiarów gdyż chcę go sobie dorobić.

[galleryimg=617878]

[galleryimg=617879]

post-51881-0-39362400-1450886755_thumb.jpg

post-51881-0-91107900-1450886759_thumb.jpg

Edytowano przez bialytyp

Bax    2

Sorki, że odbiegam od tamtu, mam pytanko to sa orginalne kroje talerzowe do overuma czy dokupywałeś jakiś zamiennik?

Wiadomość z agroFakt.pl

bialytyp    2

Te ze zdjęcia kroje nie są moje, są wzięte z internetu. Chcę zobić taki uchwyt zrobić lecz bardzo potrzebne mi są wymiary tego uchwytu bo bez wymiarów ciężko dorobić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darek852
      czy pronar 1025AII da rade pługowi cx (4ki obracalne) tu jest ten pług http://otomoto.pl/plug-overum-cx-cx-490-A274677.html
    • Przez trebag
      Panowie mam pytanko odnośnie w/w ciągnika.
      Jak uważacie:
      -ile powinien spalić przy zimowej orce z pługiem OVERUM (3 skiby) zagonowym na kwadratowej ramie z odkładnią XL?
      -czy pociągnie 4 skiby, a jeśli nie to jaki pług polecacie aby był 4 skibowy
      Posiadam gospodarstwo z glebami lekkimi z tym iż, mam kilka pagórków z którymi nie wiem czy zestaw ze 4 odkładnicami XL sobie poradzi.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez lukaszn
      Mam takie pytanie czy ma ktoś może halogeny w MTZ Belarusie przednie na dachu bo w oryginale nie ma jezeki ktoś ma to niech wyśle jakieś zdjęcie albo nisze z czego zrobił.
    • Przez Rutek2001
      Witam,gdzie mogę kupić przedni uchwyt na obciążniki do massey ferguson 3630.
    • Przez konradd
      Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.

Jak coś to kontakt na priv.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.