DamianGabana

Ciągnik Rolniczy do pracy na elewatorze

Polecane posty

Witam, 

szukam ciągnika rolniczego, potrzebnego do pracy na elewatorze ( przywieźć / zawieźć ), specyfikacja moich wymagań poniżej:

 

chciałbym podpiąć do niego naczepę samochodową na wózku ( dwuosiowy) DOLLY

naczepa + wkład, wydaje mi się że koło 37 - 45 ton cały skład

będzie jeździł po asfalcie 

4 x 4

rocznik pow 2011

Jakie jest spalanie do mocy?

Może macie jakieś swoje spostrzeżenia

Proszę o pomoc w wyborze modelu.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan-Rol    0

Chyba najlepszy dla Ciebie będzie Fastrac - dobre ciągniki do transportu, tonaż też wg Twoich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

a nie ma jakiegoś rozsądnego ciągnika, z tego co się orientowałem to fast trak koło 600tyś

Chciałbym spiąć taki zestaw

post-168821-0-91052600-1450856584_thumb.jpg

post-168821-0-27649600-1450856657_thumb.jpg

post-168821-0-22302000-1450856658_thumb.jpg

post-168821-0-27371100-1450856659_thumb.jpg

post-168821-0-38442600-1450856660_thumb.jpg

Edytowano przez DamianGabana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No to chociaż jakiegoś Fendta z serii 800 lub 900 Vario, przekładnia można by rzec idealna do transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszPrzyby    21

to nie lepiej kupić jakiś budowlany ciągnik siodłowy na trzech osiach? zrobienie uprawnień na to, zakup, ew licencja i inne pierdoly to w 150 k bez problemu się zamieścisz. to zawsze 1/4 ceny fastraca. chyba że jakieś jeszcze przeznaczenie rolnicze. Ale u Niemca widziałem MAN y na dwóch osiach na balonach i targały przyczepy samozbierajace z trawą. Może coś w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej kupić jakiś budowlany ciągnik siodłowy na trzech osiach? zrobienie uprawnień na to, zakup, ew licencja i inne pierdoly to w 150 k bez problemu się zamieścisz. to zawsze 1/4 ceny fastraca. chyba że jakieś jeszcze przeznaczenie rolnicze. Ale u Niemca widziałem MAN y na dwóch osiach na balonach i targały przyczepy samozbierajace z trawą. Może coś w tym kierunku.

Masz może jakieś zdjęcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Skoro ma jeździć po asfalcie to poco przepłacać za taki ciągnik siodłowy?

Autor skłania się ku ciągnikowi rolniczemu bo odpada cała masa dodatkowych opłat które dotyczą właścicieli aut ciężarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Może coś niebieskiego ? t5.115 -raczeh nie bo to 120 km ale są t6/t7 jakiś jelonek R/M deutz fahr może jakiś byczek - odrazu mówię nie znam się na żadnym z tych ciągników oprócz t5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszPrzyby    21

Masz może jakieś zdjęcia ???

 

Nie mam zdjęć bo to tak przejazdem jak mijałem się z nimi na drodze ale na wiosnę spróbuje upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

A może napisz kolego na jakie odległości ma to latać, czy bedzie wjeżdżał w jakiś nie utwardzony teren? Bo wiesz co innego latać tylko po asfalcie a co innego wjechać z tym naprzyklad na jakies pole po odbiór zboża czy kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może napisz kolego na jakie odległości ma to latać, czy bedzie wjeżdżał w jakiś nie utwardzony teren? Bo wiesz co innego latać tylko po asfalcie a co innego wjechać z tym naprzyklad na jakies pole po odbiór zboża czy kukurydzy.

Całe ustrojstwo będzie latało na odległości około 300 metrów załadunek i u mnie rozładunek. I tak w kółko......

Co do tego gdzie będzie jeździło to 90 % droga a sporadycznie w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj