micgal39533

jaki olej do brony aktywnej/wirującej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brony

Wiadomość z agroFakt.pl

oaxis3333    36

wżuc tam troche tawotu i wlej oleju np takiego jak w c 360 do zwolnic lejesz:) bedzie działać :) chyba że dostosujesz sie do zaleceń producenta ;)

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

micgal39533    74

e no bez przesady do zaleceń producenta to się stosować nie opłaca bo oni zawsze robią tak żeby było drogo a oleje takie same jak te o połowę tańsze tylko z inna naklejką :D . Chodzi mi tylko o  to czy musi mieć jakąś specjalną gęstość 

Edytowano przez micgal39533

pawlo36    5

Ja leje Tranzol i dokładam smaru jak ktoś wyżej napisał i robi się fajna zupa która bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Brone mam 7 lat i jakieś pierwsze 4lata "chodziła" bez sprzęgła bo jak się późnij okazało ktoś zaspawał i żyje do dziś i ma się świetnie :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez BaRtEk7710
      Witam muszę zakupić łącznik do ciągnika john deere 7710 i pytanie jakiej marki i jak cenowo by to wyglądało jaki łącznik według was jest godny polecenia . Zależy mi aby był po prostu wytrzymały
    • Przez Leus
      witam, chcę kupić kule łącznika dolnego z kołnierzami, w ciągniku mam oryginalne haki CBM kat.1. Kule z jakim oznaczeniem będą dobre, bo się w nich gubię. mile widziane przykłady oznaczeń i linki.

• Przez dereniek
      Witam nie wiecie może kto zajmuje się regeneracją łączników centralnych w województwie Świętokrzyskim lub jak w łatwy i skuteczny sposób naprawić? Problem tkwi w gwincie przy podnoszeniu talerzowki potrafi gwint przeskoczyć i cieglo jest nie do rozkrecenia, talerzowka 1000kg łącznik kat 2 z hakiem
    • Przez norbes
      Witam. Chciałem zamontować gniazdo szybkozłącza EURO z gwintem wewnętrznym na stałe do mocowania. Normalnie gniazda do montażu na stałe to tzw. gniazda grodziowe z długim gwintem, aby przełożyć ten gwint przez otwór w mocowaniu i przykręcić przeciwnakrętką. Widziałem jednak przyłącze grodziowe, które z jednej strony ma długi gwint, z drugiej krótki, więc gdybym wkręcił to przyłącze do mojego gniazda, to wyglądałoby jak takie z długim gwintem. Czy to mi zda egzamin?
    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników  forum katalog części do ładowarki teleskopowej merlo P 34.7 Top w formie elektronicznej?Za pomoc dziękuję.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.