Polecane posty

michalmr99    14

Wiatm, stoję przed kupnem ciagniak jak w temacie. Proszę o opinie na temat awaryjności jak i spalania. Jak sprawuje się  układ chłodzenia, czy części są drogie i dostępne . Wady i zalety użytkowników mile widziane.
Pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi! :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 z ladowaczem czołowym quicke Q50 z 2008 roku .
      W ostatnim czasie wymieniłem kompletne lozyska zwrotnic i sworzen glowny . Generalnie zlikwidowalem wszystkie luzy w przednim układzie zawieszenia tj.moscie.
      Ciągnik pracuje caly czas z TUR-em wiec obciazenie przedniego zawieszenia jest duże.
      Chciałbym żeby trwalosc nowych części byla jak najdłuższa. Jakie polecacie smary . Cos z domieszką gwafitu? Jakie uzywacie ? Jakieś konkretne produkty? 

• Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Tybur1603
      Mam kilka pytań , ile kosztuje nowy agrofarm 430 GS? I czy jest to dobry traktor? Co najczęściej się psuje? Jego największe wady i zalety? Posiadam agrotron 135 mk3 i jest z niego bardzo zadowolony i chce się dowiedzieć co myślicie o agrofarm 430 GS?
    • Przez Maikel1987
      Witajcie ,  może pomoże mi ktoś w ocenie i na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego traktorka ?  https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroxtra-4-57-95km-turbo-zetor-ursus-mf-fend-same-CID757-IDyFufn.html 
      Ogólnie u tego gościa 8 lat robił przy plantacji truskawek maszynami typu opryskiwacz lub rozsiewacz  nawozów . Mówi ze jest w stanie bardzo dobrym i wszystko  działa. W tym tygodniu ogłoszenie zniknęło ,  ale po 2 dniach się pojawiło. Gość mówił ze przyjechali zobaczyli i dali zaliczkę 500 zł i mieli brać ale się rozmyslili .  
      Da mi on rade np z trójkami plugami  w obrocie na średnio ciężkiej ciężkiej glebie ?  I np z agregatem uprawowo  siewnnym  2.5 -3 m ??  Na co patrzeć przy oględzinach ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.