Skocz do zawartości
prs613

Zetor 5320 wilgoć w wygłuszeniu kabiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
prs613    0

Witam

Zauważyłem, że w moim Zetorze mam wiecznie mokre wygłuszenia pod kabiną, czyżby to był słaby punkt tych Zetorów w temacie korozji?

Czy ruda już komuś zjadła kabinę od spodu? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    797

Co ma dach do tego? W tych zetorach wygłuszenie jest przyklejone os spodu kabiny. Każde mycie myjką w tym miejscy, jazda na deszczu moczy je i koroduje podłoga. Taki feler nic za bardzo nie zrobisz. Znajomemu zgniła podłoga od tego i poważnie ucierpiały profile. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

seweryn20    797

To wygłuszenie jest zdaje się z czegoś jak wełna mineralna obklejona aluminiową folią. Niezabezpieczone kompletnie niczym przed zalanie. Jeśli raz dostanie się do tego woda a dostanie to nigdy nie wyjdzie bo nie pozwala jej na to folia.

prs613    0

Ciągnik stoi pod dachem a był dokładnie wymyty jakieś 3 tygodnie temu i od tamtej pory nie używany. I cały spód ma mokry, co prawda jeszcze rdzy nie widać ale to kwestia czasu...

seweryn20    797

I tak się tam dzieje. Folia którą jest oklejone wygłuszenie nie pozwala wyschnąć. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adam8056
      Witam, mam prośbę czy mógł by ktoś wstawić zdjęcie tabliczki znamionowej z tego modelu? Chodzi o tą tabliczkę nad hamulcem w kabinie, czy na tej tabliczce powinien być pełny numer nadwozia z dowodu rejestracyjnego ?
    • Przez RometOgar200
      Witam mam nietypową prośbę otóż dzisiaj o 20 zdaje egzamin na prawo jazdy i uczyłem się na 60siatce, a w ośrodku jest zetor 5320 i ma on inaczej przyciski od włączania świateł itp. I tu moja prośba, czy ktoś kto ma takiego Zetora mógłby zrobić zdjęcie i opisać co do czego jest?  Mniej więcej wiem, ale wolałbym się upewnić, a i jeszcze 1 zbiorniczek wyrownawczy, i ten od płynu hamulcowego jest  pod maską , a bagnet oleju po prawej stronie patrząc od środka?  Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc .
    • Przez Luki1988
      Panowie znacie jakiegos dobrego producenta siłowników ? Chińczyki po 30 zł padają po sezonie. Może lepiej dobrać coś z używek samochodowych?
      Co sądzicie?
    • Przez Elyseo
      Witam. Tak jak w temacie kupię prawy błotnik do Zetora 5011.
    • Przez erniak147
      Witam, właśnie schowałem filtr powietrza pod maske w swoim Zetorku i została mi dziura tzn ta stara kratka z dziurą na rure http://sklep.tzmkalisz.pl/Kratka-siatka-pokrywa-gorna-Z-70475315%283,1868,1295%29.aspx  takie coś i teraz mam prośbę bo nie mogę nigdzie znaleźć tekiego czegoś bądź metalowego żeby było całe bez dziury robił ktoś tzn kupował gdzieś takie coś ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.